*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • xiaomi redmi note 5 pro'nun aynı işlemciyi kullanan devam telefonu. ekran kasa oranı, çentik ve kamera gibi geliştirmelere sahip. 1 aydır kullanıyorum daha bi yamuğunu görmedim. gün itibariyle 2 bin lirayı geçmeyen telefon arayan şahsıma ilaç gibi geldi.
  • dün 13.000 rubleye aldığım, zollu telefon.
  • xiaomi türkiye garantili olanını black friday'de 1700 liraya aldığım telefon. bataryası harika. youtube programından 50 dakika dizi izledim ve şarj sadece yüzde 7 azaldı.
    tabi bazı eksikleri de var. mesela aramadayken sensör kenarda kaldığı için bazen ekran açılıyor ve ekran kulağıma veya yüzüme temas edip farklı yerlere giriyor kendiliğinden.
    ama bence genel olarak oldukça tatmin edici. tam bir fiyat performans ürünü.
  • redmi serisinin son modeli. çentikli ekranıyla çok şık gözüken xiaomi telefonu. 1650 1800 lira civarı değişen fiyatı varken ısırılmış elmaya 5000 10000 para vermek enayilik değilde nedir?
  • status bara sahip olmayan telefon. bildirimlerinizi görmek için sürekli manuel kontrol gerekiyor. küçük ihmaller yüzünden kaybedecek
  • kazasız belasız bootloader kilidini açıp twrp yükleyip magisk ile rootlamayı başardığım telefon. yanlız xposed yükleyince bootloopa girdi. aman diyim nandroid backupsız hareket etmeyin.
  • bildirim ledinin tek renk ve çok soluk olması gibi ufak tefek fasilitelerden sizi mahrum bırakan fiyat/performans telefonu.