şükela:  tümü | bugün
  • xiaomi roborock s50'nin abisi, daha uzun kullanma suresi ve daha buyuk su tanki olan yeni robot supurge. an itibari ile aliexpress uzerinde 455 eurodur. yeni oldugu icin pahali ancak 2-3 aya normalize olursa hemen alacagim ve beni hayatta en nefret ettigim sey olan supurge yapmaktan kurtacagini umuyorum.

onceki modeller s50 ve s6 ya gore karsilastirmasi icin sizi soyle alalim. s50-s5 max-s6 comparison
  • bir robot süpürgede ihtyacınız olan herşeyi barındıran yeni roborock modeli.

detaylı roborock karşılaştırması için tıklayınız
  • bizim mi... abla var 170 liraya sabahtan akşama kadar evi pırıl pırıl yapıyor.

bu bakımdan
    mi.. abla versus'ında mi... ablanın ağır bastığı robotik süpürgedir.
  • roborock s50 almayı düşünürken yönlendirildiğim hubsan’ın ankara mağazasından görerek aldığım yeni nesil robot süpürge modeli, s50 modelinde halı üzerinde çalışırken motorun çok ısınması problemi s5 max’da giderilmiş,özel roborock uygulaması ile çalışması çok güzel, hayranlıkla izlediğim bence efsane özelliği banyoda açık alanı ıslak mop ile temizlerken kesinlikle halının üzerine çıkmaması, artı çöp haznesi çok kolay temizleniyor ayrıca piyasadaki diğer modeller gibi çince değil ingilizce konuşuyor ces innovation award 2020 onur ödülü ve best of ifa 2019 ödüllerine sahip muadilleri arasında onu alma beni al diye göz kırpan robot süpürge