şükela:  tümü | bugün
  • roidmi, roidmi 2s, roidmi 3s şeklinde üç modeli olan fm transmitter.
    benim gibi yıl olmuş 2017, hala arabasında kasetçaları olan insancıklara bluetooth ile müzik dinleme ve telefon görüşmesi imkanı sunan dongle...
    istisnasız piyasadaki en iyi alet... ilki sadece ses aktarırken, diğer ikisi telefonla görüşme imkanı sunuyor.
    kırdım gönlümün zincirini aldım 2s olanından... izmirde boş frekans ararım saatler boyu, çalışmazsa da pahalı bir araç şarjım olur diyordum ama telefona uygulamasını indirip eşleştirince kendisi 2 saniyede otomatik olarak boş bir frekans yakaladı. radyodan da o frekansa gelince ne bir distorsiyon ne bir cızırtı... pirüpak müzik dinleme imkanına kavuştum. elveda bir parçadan sonra 15 dakika reklam dinleme eziyeti...

not : şaomi diye okunuyormuş.
  • 2s modelini kullanıp kardeşime hediye ettiğim cihaz.

transmitter ama hakikaten kaliteli, büyük şehirlerdeki frekans çöplüğünde kullanmadım ama küçük şehirlerde başarılı. frekans karışırsa bir iki küçük dil amaan parmak darbesiyle frekansı değiştirebiliyor olmanız güzel.

üzerinde iki adet şarj amaçlı usb çıkışı var fakat aracınızın çakmak girişinin konumuna bağlı olarak konuşma işi çok başarılı değil. bu konuda pek bir beklentiniz olmasın.

müzik için alıyorsanız üzmez, şaomi yapmış genşler.