• nba com dan daha iyi çalışan nba vlog u
  • 2 yıldır nba'i daha yakından takip etmemi sağlamış youtuber. bir çok defa kanalı kapanıp farklı isimlerle açmasına rağmen sanırım bu sorununu artık çözmüş olacakki çok sağlam ve hızlı yayın yapıyor.
  • nba'de oynanan her maçın özetini bu kanaldan izleyebilirsiniz . öyle kısa videolar da yapmıyor ha , her maça genelde 9-10 dakikalık video hazırlıyor . kısacası takip edilesi youtube kanallarında başı çekmektedir .
  • olayı nedir çözemedim bu arkadaşın ama sanırım bir gün içinde dünya çapında en fazla tıklanan youtube kanalı kendisinin olsa gerek. her gün tahminen 10 milyon izlenme sayısına ulaşıyordur, belki daha fazla. eskiden kietasss, gd's latest highlights filan vardı ama tüm piyasayı domine ediyor artık kendisi tek başına.

edit: fuatavni esprisi yapmamak için zor tutuyordum ama iflev yapmış.

(bkz: ximo pierto tek kişi değil)
  • ben de merak ediyorum, nba'ya ödeme falan yapıyor mu, yapmıyorsa da youtube'da nasıl barınıyor, ilginç.

geçen senelerde bi kaç nba kanalını kapatmışlardı kendisinin ama bu sene karışan eden hiç yok. karışmasınlar zaten iyi böyle.
  • her gün ve sıcağı sıcağına o kadar çok içerik yüklüyor ki, tek başına çalışmadığına inanmaya başladım. bence hesabı birkaç kişi tarafından yönetiliyor.
  • tüm nba yayın organlarından çok daha iyi bir iş çıkaran adam gibi adam, kanal gibi kanaldır.
  • fuat avninin nba şubesidir.
  • son birkaç senedir gereksiz uzayan maçlardan, gereksiz alınan molalardan, dolayı izlemeyi eziyet olarak gördüğüm nba'i tekrar hicbir maçı kaçırmayacak şekilde izlettiren youtube kanalı.

mac öncesi ve sonrasındaki röportajları da yayınlaması ayrıca güzel oluyor.
  • amme hizmeti olarak hemen hemen tüm maçlarının tüm basketlerinin yer aldığı ortalama 10 dakikalık özetlerle ilgili yeri apayrı olan youtuber. ek olarak maç sonu röportajları da kanalında mevcut.
hesabın var mı? giriş yap