şükela:  tümü | bugün
  • “sözlük yönetimi dükkanı üstümüze kapatıp gitti mi?” dedirten; istenirse tüm gündemi doldurabilecek sonsuz kapasiteye sahip salak furyadır.

şebnem ferah’ın ne dediğini şebnem ferah başlığında ya da ilgili şarkısının başlığında anabilirsiniz mesela...

arkadaş nereye kafamızı çevirsek bir ya da birkaç dangalağa denk geliyoruz, vallahi şiştik.
  • her şeyin bokunu çıkarmakta milletçe üzerimize yoktur. bu furya da bunun güzel örneklerinden biridir.
  • bir sürü sekme açtım sol framedeki başlıklara tıklayarak; tek tek engelliyorum başlıkları açanları.

"geceye bir cinsel organ bırak" tarzı dışkı çıkarma işleminde de 30-40 kişiyi engellemiştim.

aklınızda bulunsun; böyle bir başlık açacaksanız orada yapacağınız espri gerçekten yüzlerce kişinin bir daha yazdıklarınızı göremeyeceğine değecek kadar güzelse açın bence.

ilk defa sizin aklınıza geldiyse açın ama başlığı değiştirip espri yapınca ve bunun için ayrı başlık açınca komik değil itici oluyor.

moderasyonun bir s.k yapmaması sonucu çıkmış yeni bela. ortamı ergenlere bırakmada üzerinize yok. beceremiyorsanız yapmayın bu işi. tık uğruna nice değerli yazarlar küstürülüyor, sözlükten uzaklaşıyor ve değerli entryler gözümüzden kaçıyor bu çöplükte. kalite her geçen gün düşüyor bunları ayıklamazsanız.
  • virüs gibi yayılıyor. milli bir x cümlesi furyası bile bu kadar hızlı yayılmamıştı.
  • y*rrağımın kafasının da dediği gibi, babadan oğula nesil bunlar. bu tür başlıkları açanların görüldükleri yerde götlerinden kan alınması suretiyle adeta bir sümük gibi umumi tuvalet duvarına yapıştırılmalarının dinen sakıncası bulunmamaktadır.
  • ekşi sözlüğün bekası için bir an önce durdurulması gereken hareket.
  • bu espri yapıldı koçum.
  • şu zamana kadar gördüğüm en sik gibi furyadır. sabahtan beri bu tür başlıklara yazanları engellemekten bıktım.
  • bu başlıkları açan ve bunlara entry giren herkesin oy verme ehliyeti ellerinden alınmalı, tüm vatandaşlık hakları da ellerinden alınmalı hatta. sürün çalışma kamplarına çalışsınlar.
  • sayelerinde daha temiz bi sözlük için hepsini teker teker engelliyorum. şu sözlükte benim kadar yazar engellemiş kimse var mıdır acaba? yüzlerce kişiyi gözümü kırpmadan engellemişimdir. bazen derbi günleri derbi başlığı bile gündeme düşmüyor, mutluluk verici.