şükela:  tümü | bugün
  • sporcular için l-carnitine, amino asid, karbonhidrat, protein içerikli kapsül, içecek ve toz satan firma. l-carnitine içeriği isviçre menşeili lonza adlı firmanın carnipure adlı ürününden elde edilir. şöyle de siteleri var: lonza
    xpro nutrition
  • whey complex chocolate flavor adlı ürünü içtikçe bayan bi tatlılığa sahip olan firma,bi süre sonra bunu içmek ağırlık kaldırmaktan daha zor gelebilir.
  • kullandığım protein tozları arasında fiyat performans olarak kesinlikle en üst sıradakilerden bir tanesi. aminoasit profili kesinlikle iyi. tadı ve kolay karışması da ayrı bir avantaj.
  • optimum kullandıktan sonra bugün siparişini verdiğim ürün. genel olarak fiyat - performans açısından beğenilen bir ürün diye okudum umarım hayal kırıklığına uğratmaz.
  • uzun aradan sonra optimum gold yerine aldığım üründür. içerik ve porsiyon / fiyat olarak oldukça cezbedici duruyor. ürün yerli firma sanırım fakat üretim tesisi ve hammadelerinin almanya'dan temin ediliyor olması daha fazla güven veriyor açıkçası. (keşke güzel ülkemizdeki üretim, hammadde işlemlerinede güvenebilsek). zamanla etkisi tekrar paylaşılır.
  • yakamoz gıda / protein7.com tarafından paketlenmesi almanya'da yaptırılan supplement markası.
  • optimum nutrition kadar iyi çözünen wheyleri var ve fiyatı çok iyi. fiyat olarak benzer olan hardline nutrition'dan farklı olarak whey'in içinde istemediğim katkılar ( kreatin mesela) yok. gold standard seviyesindeler.

yakamoz gıda çok iyi iş çıkarmış.
  • fiyat olarak iyi ama etki olarak 10 üzerinden 4.5
  • bcaa ve glutamin içerikli takviyesinden oldukça memnun kaldım. gelecek sefer proteinini de deneyeceğim marka. umarım fiyat standartlarını korurlar.
  • protein tozunu deniyorum bakalım inşallah içinde ki maddeler dedikleri gibidir.