• dahiliye sınavına hazırlandığını düşündüğüm yazar. kendisine şimdiden başarılar diliyorum, ancak nefrolojiye ve romatolojiye verdiği ağırlığı kardiyolojiye de vermesini rica ediyorum. eline bir ekg tutuştururlar sınavda apışıp kalırsın. demedi deme.
  • direnişe bile dahiliye kitabıyla gelmiş fakat meslekle bağdaşmayacak kadar çok "sakız çiğneyen", bu da yetmezmiş gibi sakızın aslında o kadar da sağlığa zararlı olmayıp bilakis bazı kanser türlerine iyi geldiği iddiasında olan * bir arkadaşımızdır. ayrıca nicki hala merak konusu.
  • tus ile ilgili paylaşımlarından çok faydalandığım yazar. kendisinden ricam entrylerini tus ile ilgili spot bilgiler vs. gibi bir başlık altında toplaması. belki katkısı olacak başka arkadaşlar da olur. fikrimi değerlendirirse sevinirim.
  • "mutfağa yakışan erkekler" kategorisinde magracer ile birlikte ipi göğüslemektedir.
    hamarat şirin!
  • nöroloji ile ilgilenen yazar.
  • mesaj atmak isteyip atamadığım yazar.
  • an itibariyle sözlükte ders çalışan yazar.

sol frame yenilenmeden gözüme bir ara temporal arterit takıldı gibi geldi ama son anda okuduğumdan yine astigmattan harfler birbirine girdi kesin diyip durmamıştım üstünde pek ki yanlış görmediğimi sistemik lupus eritematozus başlığını gündeme taşıması ile doğrulattı bana sağolsun.

kolay gelsin diyorum. spot bilgiler veriyor. finalden önce biraz bakılabilir son tekrar olarak.
  • kaliteli bir yazar olduğu kadar kaliteli bir dermatologdur da aynı zamanda. istanbul'da ikamet etmektedir.
  • minimal öykü denemesiyle şaşırtmış başarılı yazar. kendisinden daha fazla minimal öyküler bekliyoruz.
  • iade-i ziyaretimi kabul eylerse eğer "kadın doktor" egomu bir kenara tepip de geldim. nick altı güzellemesi yapacak kadar ne entrylerine hakimim ne de muhabbetine. hakkında pek bir şey bildiğim de söylenemez ancak güzel karşılamasına istinaden ben de bir şeyler yazmak istedim bu gönlü güzel adama. tababet ilminin hala böyle güzel adamlarca icra edilmesi beni hoşnut ediyor.

steteskopun dert, önlüğün leke görmesin emi.
hesabın var mı? giriş yap