şükela:  tümü | bugün
  • bitcoin gibi crypto currency kendileri. şu aralar akbank kabul etmeye başladı. dünyanın en büyük ekonomilerinden japonya çoktan kabul etti.

0.15? bandından 1 lirayı yakaladı bu entarinin girildiği sıralarda.

2 yıl içerisinde 7-8 dolar olabileceği ön görülüyor. bir miktar alıp unutmakta fayda olmakla birlikte bir yatırım tavsiyesi değildir.
  • ananı bacını yaa. altın yüklü bir treni daha arkadan seyrediyorum. %110 yaptı gün itibariyle.
  • şöyle köşeye yüklüce attım. uzun vadede iki haneli rakamları görürse sevindirir.
  • namı diğer ripple. forumlarda okuduğum, gördüğüm kadarıyla insanlar bu coinin cidden işe yarayabileceğini, ticari kullanımının yüksek olduğunu ve çeşitli firmalarla görüşmelerinin olduğunu yazıyor. hikayesi biraz iota ile benzeşiyor. farkı ise sanırım iota kadar popüler olmadı. bu bir yatırım fırsatı mıdır yoksa değil midir ona siz karar verirsiniz ama bir miktar almıştım 1 hafta önce okuduklarımla. aslında ekşi sözlük'e bitcoin forumlarda konuşulanların gecikmişleri düşüyor da denebilir. binance üzerinden almak isterseniz linkimi kullanabilirsiniz. https://www.binance.com/?ref=11650095 3-5 kuruş gelirse ne ala. gelmezse canımız sağolsun.

özetle bu coini mercek altına alın, hikayelerini takip edin. vaay zamanında gireydik feryatları duymaktan kulaklarım kanıyor artık.
  • 0.60 usd'ye dayandı. 1 hafta içinde nereye gider çok merak ediyorum.

edit: saatler sonra 1 dolara yaklaştı. iota çılgınlığı gibi bir şey yaşayabilir.

nasıl alacağını merak edenler: (bkz: #72800684)
  • bugün $1'ı önümüzdeki 1 ay içinde de $1.5'ı görecektir diye düşünüyorum ki bu 1 aydan bile kısa bir sürede gerçekleşecek gibi duruyor. olası bir coinbase açılımında neler olur neler diyorum... vaziyet alın.
  • enteresan bir coin.

tavan fiyattan biraz attım köşeye. murhpy çalışacak mı bakalım.

ripple in japan.
  • 0,55'ten 99 tane aldım tanesi 1 dolar neredeyse. hepsini bassaydım keşke.
  • şaka maka 1 dolara yaklaşan coin.

ne zaman sert bir düşüş yapacak iyice merak etmeye başladım.