şükela:  tümü | bugün
 • suadiye'de beymen evlerinin bitisiginde bulunan eskiden ismi on baghdad olan mekan.yemekleri ve hatunları oldukça güzeldir buranın.özellikle cumartesi aksamları gidilmesi tavsiye edilir
 • (bkz: #38215438)
  süper ötesi zeki bir arkadaşımızdır. akit gazetesini mükemmel ve akıl almaz bir şekilde ters köşeye yatırmış, onları ava giderken avlamıştır. eminim şuan akit gazetesinde bir matem havası vardır. o reklamı alırken bir ateistin bunu hz. muhammed'e uyarlayabilecek kadar zeki olabileceğini nasıl düşünemedik diyerek kafalarını taşlara vuruyorlardır. akit gazetesi bu kendi kalesinde gördüğü kontra ataktan sonra muhtemelen kısa zaman sonra kepenkleri indirir.
 • (bkz: sarıgülist)
 • suriye cumhurbaşkanı sayın dr. beşşar el esad'ı ve orta doğu'nun en gelişmiş ve en demokrat ülkesi israil'i desteklemesinde akla ve mantığa aykırı hiçbir unsur bulunmayan yazardır.

  suriye cumhurbaşkanı sayın dr. beşşar el esad'ın ya da dünyanın gelişmiş ülkelerinden israil'in desteklenmesinin bir kabahat sanıldığı eşek sikenlerin hakimiyetindeki coğrafyada garipsenmesi yazarın değil, anadolu çomarlarının dünyadan kopukluğudur.

  edirne'nin ötesinde kimse israil'i destekliyor diye kötülenemez, aksine tebrik edilir. abd'de başkan olmasının önü falan açılır.

  öte yandan pkk, ışid gibi terörist oluşumları desteklemeyen yazardır. imralı'da pkk'nın önüne yatanların kıç yalayıcılarının, yazarı pkk destekçiliğiyle itham etmeleri oldukça manidardır.

  ayrıca türkiye'nin demokrasideki konumunu, milli gelirini önemseyen yazardır. bu yüzden cumhuriyet tarihi ortalamasının gerisinde büyüme performansı gösteren akp hükümetlerini eleştirmektedir. yine bu yüzden liberal demokrasinin temel prensibi olan güçler ayrılığını kaldırmayı hedefleyen akp hükümetlerini eleştirmektedir. ama anadolu çomarları bunu asla anlayamaz.

  ayrıca türkiye'nin sevr sınırlarına dönmesi konusunda laf atanlara kıçıyla gülen yazardır. kendisi, sevr sınırlarını göte sokan cumhuriyetin kurucu kadrolarının sıkı destekçisidir zira. ingiliz gemisine binip kaçan bir soyun ecdadları anlayamaz.
 • olay ak parti degil sanirsam adam bayagi bayagi israilin cinayetlerini savunuyor ..

  yukarida alperinan arkadasimizin hakkinda yazdiklarina katiliyorum ,benim kendisi hakkinda birsey ilave etmeme gerek kalmamis ..

  tanim-kendisi guclu ve musluman olmayan herkesin yaptigi cinayeti savunan birisidir .
  ve demokrasi nedir ?insan haklari nedir ?isgal nedir ? gibi tanimlar uzerinde bayagi bir kitap okumasi gereken bir yazardir ...

  ayrica kullandigi ilacin dozajini azaltsin cnku akil sagligindan emin olamadim..

  ingilizcede bir soz vardir "ı like to people who has a brain "..

  benim icin ise bu cumle soyledir " ı like to people who has a brain and heart "
  malesef kendisinde ne beyin nede vicdan vardir ..
 • israil'in yaptığı anti-terör operasyonları, hükümet medyasından takip ederek cinayet zanneden andavallarca suçlanan yazardır.

  israil'in işlediği herhangi bir savaş suçu yoktur, israil'in işlediği iddia olunan herhangi bir savaş suçu hadisesine ilişkin herhangi bir uluslararası ceza mekanizması soruşturma ve kovuşturması mevzu bahis değildir. bugün ışid'in son 1 senede öldürdüğü insan sayısı, israil'in anti-terör operasyonlarında söz konusu olan kayıplardan çok daha fazladır. ışid'in dinsel ve mezhepsel temizlik amacıyla yaptığı katliamlarını alkışlayanlar, silah gönderip, destek olanlar; israil'in anti-terör operasyonlarına timsah göz yaşı dökmektedirler.

  şu iyi bilinmelidir ki, israil kimseyi müslüman diye, alevi diye ya da dinsiz diye öldürmez. israil vatandaşı olan bir sürü müslümanın durumu da, orta doğu'daki ülkelerin çoğundan daha iyidir.

  öyle atıp tutarken dikkatli olacaksın. edirne'nin batısında kullanamayacağın argümanla anadolu çomarını kandırırsın anca.
 • bilirsiniz turkiyede coktur bilgi sahibi olmadan ,fikir sahibi olan tipler..

  xspace sen bu tiplerin hepsini solladin..

  gordugum en bilgisiz ,en cahil trollsun ...

  israilin isledigi hic bir savas sucu yoktur diyerek simdiye kadar nette karsilastigim israilde yasayan trolleri bile solladin...

  neyse bence sen sus ve yalamana devam et siyonizmin senin gibi havlayanlara cok ihtiyaci olacak...
 • xspace sana bir iyilik yapacagim hergun israil topraklarinda oldurulen ,evi alinan ,kacirilan yerli halkin (filistinlilerin) haberlerini link link verecegim..

  belki ingilizcende gelisir ve beynine oksijen gitmeye baslar ...

  32 yasindaki bu adam dun idf tarafindan olduruldu ...
 • şeker, kibar, mantıklı yazar.
 • bak bir haber linki daha ..
  yerli halkin (filistinliler ) artik israil devletine ait otobuse binmesi yasaklanmis..

  haberin linki