şükela:  tümü | bugün
  • ufak bir kaç değişiklik yapsalar satış patlaması yapacak menüdür. salata çıksa yerine bir kaç wings daha gelse vs.
  • aziz ve necip milletime coleslaw denen mutant salatayı yedirip alıştırmak için ustaca hazırlanmış doyurucu kfc menüsü. ucuz bi de.
  • okadar büyük ki kfc cepa 4 siparişten 3 tanesini eksik yollamayı başardı.
  • coleslaw yerine patates püresi verseler çok daha makbule geçecek kfc mönüsü. bu haliyle de hastasıyım, o ayrı. coleslaw' u at, geri kalan ne var ne yoksa yumul politikası izlemekteyim iki haftada bir falan. özellikle körili baharatı tavsiye ederim hot shots ve chicken wings üzerine. bi de % 10 zam gelmiş, 11 tl olmuş 10.01.2009 itibariyle.
  • ''çok param var ve bile bile kazık yemek istiyorum'' diyenlerin tercihi olan menüdür. zaten bedava menü kopununuz yoksa, kfc kesinlikle tercih edilmemelidir kanısındayım.

bedava menü kuponunuz varsa 12 ytl'ye 16 parça hot wings (ki tek başına bir insan evladı yiyebilir mi tartışılır) , 2 adet kutu içecek içip artı 2 adet orta boy patates kızartması yemek mümkündür.

extreme menünün aldatıcılığı, içinde çok fazla malzeme varmış gibi gösterilmesi. içeriğine baktığın zaman ''uuuw! abi her şey var be içinde! sıçana kadar yersin!'' gibi tepkileri duyar gibi oluyorum. hayır efendim bu menüde extreme olan bir şey yok. zaten coleslaw'a bir çok kişi elini bile sürmüyor, direk çöpe. hot shots'lar dişin kovuğuna yetmeyecek cinste. geriye zaten adamakıllı burger ve hot wingsler kalıyor ki diğer menülerle karşılaştırıldığında extreme menünün pek bi şahane olmadığı ortaya çıkıyor.
  • isminin extreme ve xtreme şeklinde farklı yazılışları olan menü ayrıca şu an sitesinde 11,00 tl olarak geçmektedir fiyatı.
  • arada bir para bir tarafınıza battığında yenebilecek kfc menüsü.tamam güzel,kola ve patatesin etkisiyle de doyurucu ama 11 lira çok be kardeşim.11 liraya gider bütün tavuk alır insan,hani içime oturmuyor değil ama tadı da güzel şerefsizin.
  • adı gibi extreme bir tarafı olamayn menü, hatta doyurmuyor bile denilebilir. içinde çok çeşit olunca bir an yanılgıya düşmek mümkün.

asıl menüyü isteyenlere zamanında burger king'in şifresiz paket 2 menüsünü hatırlatırım. bu şey zamanında burger king'in şifresiz paket 2 menüsünün eline su bile dökemez. hem ucuzdu hem de burger. daha ne olsun.
  • zam gelmiş, an itibariyle 12.50 lira gibi fahiş bir fiyata satılmakta olan menüdür kendisi. ayrıca ne hikmetse coleslaw da gelmedi yanında.
  • ya sayı saymayı bilmiyorlar ya hiç dayak yememişler ama 13,75 tl yaptılar bunun yemeksepeti fiyatını. siktirin gidin başka yerden söyleyin demek istiyorlar sanırım. 2 kilo şinitzel pişiriyorum ben o fiyata alo, aklınızı başınıza devşirin.