şükela:  tümü | bugün
  • genlerle kafayı bozmuş yazar.

genetik bilimiyle ilgili birçok teknik kavramın tanımını yapmak suretiyle sol frame’i latinceye boğmuştur. katkılarından ötürü tebrik ediyoruz.
  • sözlüğün bu bitik zamanlarında bile bilgi dolu, oldukça faydalı ve anlaşılır bir entry'i emek harcayarak girmiş, nick altı nasıl bunca zaman boş kalmış anlayamadığım takip edilesi takdir edilesi kıymetli yazar.
  • bir yazar. herife uyuz oldum. ( tabi herifse ) o kadar zeki ki, kendimi aptal gibi hissettirdi bana. bir de iyi yazıyor. bir de iyi anlatıyor. ne yapacağımı bilemiyorum, kendimi vursam yeridir
  • bilgi birikimiyle beni hayretlere düşüren çoklu alan ilgisi ve aktarımıyla bârekallahlık bir yazar.
    özellikle de kur'an kıraatine dair, tecvid noktalarında ve kimi zaman tebeddül için bir anahtar olarak görüyorum. yelpazesi ne çok geniş de olsa ben yine de bu alanda daha çok istifade etmemiz için paylaşım sıklığını artırmasını dilerim.

edit: sağ olsun söylediğimi - daha sık paylaşımda bulunarak- ciddiye almış ancak kur'an kıraatine dair yazmayı artırmasını çok isterim. kaynaklarını da belirtirse nefis bir kitaplık kurma imkanım olabilir.
  • sayesinde latinceye de giriş yaptığımız yazar
    (bkz: argumentum ad lazarum)
    (bkz: argumentum ad baculum)
  • dakikada dört beş bilgi entrysi giren, ayaklı kütüphane lakabını sonuna kadar hakeden sözlük yazarı.