şükela:  tümü | bugün soru sor
  • genlerle kafayı bozmuş yazar.

genetik bilimiyle ilgili birçok teknik kavramın tanımını yapmak suretiyle sol frame’i latinceye boğmuştur. katkılarından ötürü tebrik ediyoruz.
  • sözlüğün bu bitik zamanlarında bile bilgi dolu, oldukça faydalı ve anlaşılır bir entry'i emek harcayarak girmiş, nick altı nasıl bunca zaman boş kalmış anlayamadığım takip edilesi takdir edilesi kıymetli yazar.
  • sayesinde latinceye de giriş yaptığımız yazar
    (bkz: argumentum ad lazarum)
    (bkz: argumentum ad baculum)
  • dakikada dört beş bilgi entrysi giren, ayaklı kütüphane lakabını sonuna kadar hakeden sözlük yazarı.
  • sanırım kopyala-yapıştır yapıyor. kaynak belirtse daha güzel olur.
  • güzel ve faydalı bilgiler paylaşan, saygı duyulası yazar.

araştırmak, derlemek ve bizimle paylaşmak bile yüce gönüllü olduğunu gösterir. varsın arada bir copy-paste yapsın.. ufkumuzu iki katına çıkartan bilgiler tüm başlıkları.

amsalak ergenlere göre değil.
  • tanımam etmem ama götünüze girebilir* bile öncelikle uyarı konusudur. uçurulmanın asimetrik de olsa bir algoritması olmalı.

(bkz: xursiqoser geri dönsün kampanyası)
  • ekşiyle ilgili çeşitli gruplarda ekşiyi ne kadar önensediğini ve hesabının haksız yere uçurulduğunu söylüyor. sözlüğün ofisine bile gitmiş ama içeri alınmamış. cidden sözlüğü bu kadar önemsiyor olması üzdü. kendine bişey yapmasından endişe ettiğim için yazdım bunları. gerçekten hiç normal değil durumu.
  • orada burada önüne gelene her türlü hakareti ve küfrü kendine hak gören bir embesil sanırım.
  • neden uçurulduğunu bilmemekle beraber, diğer guruplarda yazdıklarını gördükçe geri dönmesin kampanyalarına destek vereceğim gerizekalı eski yazar.