şükela:  tümü | bugün
  • sikeceksin okumam üzerine çok ilginç düşüncelere daldıran kadındır. swinger dediniz tamam dedik de ulan bu nedir dedim bir an. neyse silmekmiş. kadını silin.

debe editi: beklemiyordum. bu entry debeye girdiyse daha da freuda sapık demeyin.
  • siktir edilip gonderilmesi gereken kadındır.
  • birisi bana demisti bunu, hemen elime bir bez ve camsil almistim once annemi sonra da o kadini silmistim.

herkes olaya sasirmisti.
  • silmeyin, siktir edin o kadını. dışarıda ondan çok var.

aynı şey erkekler içinde geçerli tabi. dışarıda bizden de çok var.
  • tovbe estagfrullah bir sekilde yanlis okudugum bir basliktir. tovbe tovbe tovbe...
  • "seni siler, üstüne ananı bile sikerim" diye cevap alası kadıncağız.
  • tek sikeceksin diye okuyan ben değilmişim sözlük. çok korktum bir an.

tanım ise : kayınvalidesi ile anlaşamayan tehditkar kadın.
  • haklidir buyuk ihtimalle ama annenin eline koz verir. aslinda hata bastan yapilmistir. o tarz ana ogula kisilksiz hatun gider. iste tam suraya parmak basiyorum; siz mutlu olun da baska bisi istemem ardindan boyun bukmeler, evladina sucluluk duygusu yuklemeler. direkt soyluyorum: ana haksiz. ee heralde mutlulugunu isteyeceksin ya neyi isteyeceksin? normali o zaten. cok mutluluklarini istemissin belli gelini cildirtmissin. geline not: bosa kizim sen daha anasindan ayrilmamis adamdan koca olacak diye hayal kuruyorsun bos. muhtemelen adamin kendine ait dusuncesi bile yoktur..her sey anasina aittir.

edit: burada ana oğul ilişkisine dikkat edelim. anneden kopmamış bir oğul var. annenin söylediği bir lafla dağılan, onu memnun edemeyince üzülen, kişilik bütünlüğünü annesi sayesinde koruyan bir oğul. anne de muhtemelen kendi kaynanasından çekti, kendi ailesi tarafından önemsenmedi, hatta kendisini bile tanımıyor, kendisini oğlu sayesinde hayatta kaldığını vurgulayarak tanımlıyor. bir aklınıza getirin şu manzarayı; ben oğlum sayesinde hayatta kaldım kızım aaah ben neler çektim allah onu mutsuz etmesin der kaynana ve ardından nobel ödülü almışcasına bir haz duygusu belirir suratında. bu çok kişiliksiz bir annedir, tehlikelidir. hele ki; batılılaşma ve eskiler arasında gidip geldiğimiz şu dönemde, boşanmaların büyük bir kısmı kendi ana-babasını memnun edemeyen, bu suçluluk duygusu altında ezilen karı-kocalara aittir.
    anneyi savunanlar. sözüm size; sağlıklı toplum, bağırmayan minibüs şoforu, kavgasız trafik istiyorsunuz ama annemi ezdirmem diyorsunuz ya işte ezdirme düşüncesi yanlış biliyor musunuz? kim niye ezilsin arkadaş?herkes birbirine saygılı olursa? toplumun sağlıksız insanları ezilmem, ezdirmem diye diye toplumu baştan aşağıya mutsuz ettiler. sosyal statü, sınıf farkı gözetmeksizin, hikayeler farklı, kurgu aynı..tamam eski adetleriniz ölmesin, bayramlar, şunlar bunlar ama bırakın gelininiz dövmeli olsun, koltukları deri olsun, toz almasın..saygıyı çok yanlış biliyorsun kaynana. saygısızın, narsistin allahı sensin. piki annicim diyen oğlunla yaşlan inş..

edit2: (bkz: gaslighting)
  • oğlum gece gece böyle başlıklar açmayın lan. uyku sersemi yanlış okuyoruz.

(bkz: yaran yanlış okumalar)