• tıbbi bir durum yoksa, ya maç ya ben, ya arkadaşların ya ben, ya ailen ya ben diye devam edecek kızdır..

sarı öküzü vermeyin, kimseye değmez..
  • fotoğrafta kedilerimden biri var.
    şimdi allah aşkına biri söylesin, şu itten bir kız için vazgeçilir mi lan?

görsel

tanım: sen kimsin aq diye cevaplanacak kızdır.
  • kedi...

“-ya ben ya da o!”

diyen herkese, daima;

o
  • adı b.

şu anda nişanlı olduğu çocuğa söyledi bunu. çocuk da "tabii ki hayatım, önemli olan sensin" diyip kediyi kapı dışarı etti. kediyi sahiplenen kişi "abi bu kedi depresyona girdi, durumu kötü" diyerek kediyi çocuğa geri götürdü. b. yine nişanlısının başının etini yiyip, "ben o kediyi istemiyorum. başkasına ver. verdiğin kişiyi de asla arayıp, sorma. yoksa yine geri getirecekler o lanet kediyi." dedi. ve nişanlısı olacak karaktersiz "prensen b." nin lafını dinledi.
    kedinin ne durumda olduğunda b ve nişanlısının çevresindeki hiç kimsenin haberi yok.

b. nin yaza düğünü var. güzel bir düğün yapıp, mutlu bir yuva kurmak istiyor ve yuvasından ettiği kedinin durumu zerre kadar umrumda değil.

güzel hayvanların, vicdansız insanların eline düşmemesi dileğiyle...
  • kediden ve kızdan bağımsız olarak bir insan eğer "ya o ya ben" tercihi yaptırıyorsa ondan hayır gelmez yiğenim diğerini seç.
  • kedi sevmiyorsa bu aşamaya zaten ulaşamayacak kızdır.
  • ya x ya ben ikileminde bırakan hiçbir kızla işim olmadı, olmaz.

dünyalar tatlısı minik kedimi bu kadar sevmeseydim de tercihim değişmezdi.
  • bugün kedisinden vazgeçen yarın anasından babasından vazgeçer...karakter de kalmaz şahsiyette.
  • eşimin abisinin başına gelmiştir. kızla ilk tanıştıklarında hemen evlenmek üzere planlarını yapmışlar ve kedi de plana dahil edilmişti. ev kuruldu, kedi için fazladan bir odası olan ev tutuldu hatta, ancak düğüne bir hafta kala kediyi eve getirdiklerinde kıyametler koptu kavga dövüş kedi geri gönderildi. kedi şimdi oğlanın annesinde kalıyor. yani burada herkes şovalye gibi kedisinin peşinde yazıyor ancak gerçek hayatta bir am uğruna ne kediler boynu bükük kalıyor ya rab.
  • kedim.

aynı soruyu kedim sorsa kızı seçerim. bu tarz şeyler soranları hayatınızda tutmayın. tşkler.
hesabın var mı? giriş yap