şükela:  tümü | bugün
  • bekara karı boşamak kolay. çoğunuz (hatta bir zamanlar bende) lan kendini sigara ile eş tutan kadın herşeyle kendini eş tutar insanı yorar bırak gitsin dersiniz ama bu evlilik arefesinde olduğunuz kişi olunca hem kırıcı hemde sorgulayıcı oluyor. hoş bir durum değil.
    sigarayı bırakacağına dair söz vermişsindir ama tutamamışsınızdır. kadında haklıdır. istemiyorsa istemiyordur. ama sigara içmek (gelip geçici bir şey) iki insanın mutluluğuna ve iyi giden her şeye nasıl bu kadar set vurabilir? demek ki olayda her şey iyi gitmiyordur.
    seni seven gerçekten isteyen insan seni bazı zaaflarınla kabul edebilmeli. hayat mutlu olmak için o kadar kısayken zorlaştırmak ya da kabul edemiyorsa da en azından set vurmayıp yardımcı olabilmek bu kadar zor mudur?
  • eğer cinsiyetine bakarak başka bir kategoriye sokmak isteseydim; "sigara... o daha yavaş öldürüyor." diye cevap verirdim kendisine. muhmuh.
    a.
  • (bkz: ya ben ya sigara diyen erkek) versiyonu olarak desteklediğim kadındır.
  • nargile?
  • hakkında, lan kendini sigara ile eş tutan kadın herşeyle kendini eş tutar insanı yorar bırak gitsin diyeceğim insandır. bekarım kolay boşuyorum. evlenmeyeceğim de zaten.
  • (bkz: annem)

nitekim galip gelmiş ve babama çektiği rest sonunda sigarayı bıraktırmış.
    o günden sonra (ki ben o zaman bebekmişim) 15 sene yani ölene dek babam hiç sigara içmemiş, içmedi.
  • zamanında sorana sigara demiştim. hiç de pişman değilim efendim. saygılar
  • ya blöf yapıyor ya da sigaraya tercih edilmeyi göze alabilecek kadar az seviyordur. ben olsam ikisini aynı anda bırakır herşeye baştan başlarım.
  • şimdi benimle birlikte sigara içen kadındır.
  • için efendiler için. sigaraya harcadığınız paraya ekstra makyaj malzemesi ayakkabı kıyafet falan almayı düşünüyordur bu kadın. bir sigaranız var ona da karışmasın.