• arapça bir şarkı.

çok anlamlı.

ya lili
  • (bkz: balti) sahne adlı rapper'in, hamouda adlı çocukla birlikte seslendirip 2017 sonbaharında piyasaya sürdüğü; şimdilik arap coğrafyası ve kuzey afrika'nın tamamında, avrupa'da ise fransa başta olmak üzere bazı ülkelerde çok ses getiren süper şarkısı.

bu parça bir süredir türkiye'ye de giriş yapmış bulunuyor. ülkemizde 2018 yazının hit şarkılarından biri olacak diye düşünüyorum. yalnız şarkı rap olması ve canlı bir müzikal altyapıya sahip olması vesilesiyle cluplarda göbek atan ve havuzbaşlarında kırıtan hatunlar ve o hatunların peşinden koşan tropikal kaplumbağaların malzemesi olacağa benziyor ama şarkının aslında çok duygusal bir hikayesi olduğunun bilinmesinde fayda görüyorum. gerçi çıktığı ülkelerde ölen birilerinin anısına yazılan bazı şarkılara türkiye'de göbek atıldığı, diskolarda coşkuyla söylendiği de oldu bu nedenle bu şarkının başına geleceklere şaşırmayacağıma ant içerim. iyi dinlemeler arkadaşlar.
  • şarkı ve klip yeterince bağımlısı yapıyorken üstüne, altyazılı klibini izleyip kanımca beni daha da dinlettirecek gibi gözüken süper ötesi şarkı.
  • son zamanlarda dinlediğim en iyi şarkılardan biri
  • niye ben bunu loopa aldım ki dedirten parça, klip etkili oldu galiba.
  • arapça olduğu için bi çok kişiye itici gelebilir ama bu melodiyle bence dinletisi var. alt yazılar doğru ise, yazıyla alakasız hareketler göz tırmalıyor.

az çok yurdum popcularını tanıyorsam buna türkçe sözlü bir klip çekeceklerdir :)
  • ya lili türkçe versiyonu küçük youtuber kuzey yılmaz tarafından yapılmış arapça şarkı. daha doğrusu parodi diyelim.
    bakınız:
    https://www.youtube.com/watch?v=zmom4zqyogo
  • beni kahkaha krizine sokan şarkı
  • bana itici gelen bir parçaydı ama şu remix'i baya baya güzel olan şarkı.
  • talisca gollerinin arka fonuna çalması en çok yakışan şarkı.
hesabın var mı? giriş yap