şükela:  tümü | bugün
  • hayvan katliamını şova dönüştüren sadist şovu sürdüren kanalın kapatılması için an itibari ile başlattığım kampanyadır. buradan destek olabilir entry ve başlıklarla bu hanzoluğa bir dur diyebilirsiniz sevgili suserlar!
  • ya bu hayvanseverlerde gram akıl yok. neymiş hayvanları öldürmeyin falan, ne yiyeceğiz lan biz. yabani hayvan onlar, ben yemesem birbirlerini öldürüp yiyecekler zaten.
    köpek gelir havlar havlar çek şunu deriz, ısırmaz der, takar dişi sonra böyle hiç yapmazdı heh heh. ya bir gidin kardeşim. tamam gereksiz yere hayvanlar ölmesin hiçbir canlı ölmesin de insanız biz. doğamızda avlanmak var.

edit: atılan mesajların hepsi de zevk için avlanıyor onlar kafasında. ya kardeşim avladıkları hayvanları ne yapıyor bu adamlar? öyle ortada mı bırakıyorlar? ya satıyorlar ya yiyorlar. ki ortada bıraksalar bile bir çok canlıya tüketim maddesi olacak. olayın sonunu bilmeden sırf avdan zevk aldıkları için laf ediyorsunuz. yemek yapmaktan zevk alan insanlar da var, onlar da program yapıyor. onlar da hayvanların etleriyle yemek yapıyor. madem öyle onlar da yasaklansın. hatta etle yemek yapmak yasaklansın.

2 alttaki salak da bana çomar demiş, siler diye ss aldım diyor bir de. çok beklersin silmemi. lafımın arkasındayım. ben öyle bir anlık gaza gelip beynimi kullanmadan entry girmiyorum. gerçi kişi kendinden bilir işi, kendisi entrylerini baya siliyor herhalde.

ayrıca mesaj da atacaksanız küfür etmeyin. hayvan sevgisi diye yırtınıp ona buna küfür savurunca gülünç duruma düşüyorsunuz.
  • lan zevk icin avlanmak ile beslenmek icin avlanmak ayni sey mi. kacinci yuzyildayiz beslenmek icin avlanan mi kaldi sanki ?

destek verdiğim kampanya
  • sonuna kadar destek. bu orospu çocuğu egoist insanlar yüzünden vegan olmamak işten bile değil. (bkz: 2 üstteki çomar)

yemek için avlamak ayrı, spor niyetiyle zevk amaçlı yapılan ayrı. bu ikisini dahi ayırt edemeden gelip dığımızdı ıvlınmık var argümanını sunuyor aklı sıra sığır. entrysini silerse diye koruma amaçlı: https://i.hizliresim.com/jlwwrb.jpg
  • desteklediğim kampanya.

hayvanların canlarını gözlerini kırpmadan alabilen insanlara karşı yapılan her kampanyayı desteklerim.
  • desteklediğim kampanya. bence zevk için hayvan öldürmek sadistliktir.
  • saçma sapan bir kampanya.
    önce birbirini öldüren, komşusuna selam vermeyen, birbirine şerefsizlik yapan, güven verip her türlü pisliği yapan, kapalı kapılar ardında namus ve haysiyeti beş paralık eden insanlarla uğraşılmalı.
    vurun hayvanları yiğitlerim, yiyin hepsini.
  • atesli silahlarla yapilan her türlü avın karşısındayım.
  • önce entegre piliç çiftliklerini kapatın. doğada en azından bir tek ölürken acı çekiyorsa çekiyor hayvan. buralarda neler döndüğünü siz daha iyi bilirsiniz. bakın kurban bayramından hiç bahsetmiyorum bile. adam gidiyor gölde balık avlıyor, iki tane keklik vuruyor ortalık ayakta. her yıl milyonlarca kanatlı hayvan acı çekerek sofralarımıza geliyor çıkan ses çok cılız.

(bkz: her kuşu siktik bir leylek kaldı)
  • zevk için hayvan öldürmek ile ritüel için hayvan öldürmek eşdeğerdir. o halde kurban bayramı yasaklansın.