şükela:  tümü | bugün
 • ya bu hayvanseverlerde gram akıl yok. neymiş hayvanları öldürmeyin falan, ne yiyeceğiz lan biz. yabani hayvan onlar, ben yemesem birbirlerini öldürüp yiyecekler zaten.
  köpek gelir havlar havlar çek şunu deriz, ısırmaz der, takar dişi sonra böyle hiç yapmazdı heh heh. ya bir gidin kardeşim. tamam gereksiz yere hayvanlar ölmesin hiçbir canlı ölmesin de insanız biz. doğamızda avlanmak var.

  edit: atılan mesajların hepsi de zevk için avlanıyor onlar kafasında. ya kardeşim avladıkları hayvanları ne yapıyor bu adamlar? öyle ortada mı bırakıyorlar? ya satıyorlar ya yiyorlar. ki ortada bıraksalar bile bir çok canlıya tüketim maddesi olacak. olayın sonunu bilmeden sırf avdan zevk aldıkları için laf ediyorsunuz. yemek yapmaktan zevk alan insanlar da var, onlar da program yapıyor. onlar da hayvanların etleriyle yemek yapıyor. madem öyle onlar da yasaklansın. hatta etle yemek yapmak yasaklansın.

  2 alttaki salak da bana çomar demiş, siler diye ss aldım diyor bir de. çok beklersin silmemi. lafımın arkasındayım. ben öyle bir anlık gaza gelip beynimi kullanmadan entry girmiyorum. gerçi kişi kendinden bilir işi, kendisi entrylerini baya siliyor herhalde.

  ayrıca mesaj da atacaksanız küfür etmeyin. hayvan sevgisi diye yırtınıp ona buna küfür savurunca gülünç duruma düşüyorsunuz.
 • lan zevk icin avlanmak ile beslenmek icin avlanmak ayni sey mi. kacinci yuzyildayiz beslenmek icin avlanan mi kaldi sanki ?

  destek verdiğim kampanya
 • desteklediğim kampanya.

  hayvanların canlarını gözlerini kırpmadan alabilen insanlara karşı yapılan her kampanyayı desteklerim.
 • desteklediğim kampanya. bence zevk için hayvan öldürmek sadistliktir.
 • saçma sapan bir kampanya.
  önce birbirini öldüren, komşusuna selam vermeyen, birbirine şerefsizlik yapan, güven verip her türlü pisliği yapan, kapalı kapılar ardında namus ve haysiyeti beş paralık eden insanlarla uğraşılmalı.
  vurun hayvanları yiğitlerim, yiyin hepsini.
 • atesli silahlarla yapilan her türlü avın karşısındayım.
 • gerçekçi olalım hiçbirimiz aç değiliz. 1 liraya bile neler alınıyor herkes elinde mızrakla ok yayla gezmiyor.
  tanım: katıldığım kampanya.
 • önce entegre piliç çiftliklerini kapatın. doğada en azından bir tek ölürken acı çekiyorsa çekiyor hayvan. buralarda neler döndüğünü siz daha iyi bilirsiniz. bakın kurban bayramından hiç bahsetmiyorum bile. adam gidiyor gölde balık avlıyor, iki tane keklik vuruyor ortalık ayakta. her yıl milyonlarca kanatlı hayvan acı çekerek sofralarımıza geliyor çıkan ses çok cılız.

  (bkz: her kuşu siktik bir leylek kaldı)
 • doğada her canlı hayatta kalmak için diğer bir canlıyı yiyor. ama zevk amaçlı hayvan öldürmek farklı. tabi ki de avcılık sporu apayrı bir şey. öldürme sevdalı insanların yaptığı bir olay.
 • zevk için hayvan öldürmek ile ritüel için hayvan öldürmek eşdeğerdir. o halde kurban bayramı yasaklansın.