518 entry daha
  • dublajı çok kaliteli olan bazı yapımlar haricinde vıcık vıcık sesler duymamak, filmin içine daha iyi girebilmek, yabancı oyuncuların son derece yüksek kalite ile sundukları gerçek seslerini duyabilmek, doğallıkla yoğurulmuş duyguyu ve enerjiyi daha iyi alabilmek için evet dublajlı cacık filmleri izlememeyi tercih ediyorum.
  • ben . asla tahammül edemiyorum.
  • o tip benim abi? izlenmez cunku ne dizi ne film izlenir. o zaman yabanci sarkilari da dublajli dinle yow? ifadeler kaciyor duygu kaciyor oyunculuklar boka donuyor. 0-8 yas ve 50 yas ustu insanlar sadece dublajli izleyebilir onun disinda biri bana dublajli film izledigini soylese hatta flort ettigim erkegin evine gitsem ve bana dublajli film acsa evime giderim. kendinize gelin kac yasindasiniz? 5 mi aq okuman mi yok dublajli izliyosun?

hey dublajli film izleyen dostlarim dogrulari sert bir dille soyledigim icin bana ucuz bir bitchez gibi zeka icermeyen mesajlar atip durmayin. hatayi kendinizde arayin.
  • orijinal ses ve dublaj sesi uyumlu olmuyor hatta bazen çok komik oluyor filmin içine sıçıyorlar.
  • benim o tip, dublajlı izleyen tip için de bir başlık açın nasıl bir tipmiş
  • ben bu tipe girer miyim bilmem ama bende de şöyle bir şey var. ispanyol, italyan, fransız, brezilya dizi ve filmlerinde de ingilizce dublajı seçip izlerim.
  • buz devri ve yuzuklerin efendisi haric de lan.
  • bunun bi de tam tersi versiyonu var. türkçe dublajı çıkmadan asla izlemiyor filmi. ilginç.
  • sürekli keremcem veya kutsi tarzı sesleri duymak istemeyen kişidir.
  • ben....

türkçe dublajlı filmmi izlenir haspam...

ondan sonra , uzayda coloney:

'' hadi bana eyvallah '' desin.... evlerden ırak...

stallone ; selametle canlar....( afgan mültecilere )

keanu reeves ; iskoçyada bir içki içelimmi ? ( aslı skoct içermişin )

türkçe dublajlı izlemektense boş geç izleme.....daha iyi...
497 entry daha
hesabın var mı? giriş yap