şükela:  tümü | bugün
 • tff'nin alacağı söylenen karar. valla bence en güzeli. zaten hangi takımda süper diyeceğiniz beş futbolcu var? iki üç yıldız var, diğerleri bizimkilerin ayarında. kademeli yapılacakmış, bir seferde yapın kurtulun.

  --- spoiler ---

  habertürk'ten atilla türker'in haberine göre; halen 14 olan yabancı futbolcu sayısının kademeli olarak azaltılacağı öğrenildi. 14 yabancı kuralının bu sezon ve önümüzdeki sezon da devam edeceği, gerekli değişikliğin 2019-20 sezonunda başlayacağı belirtildi.

  halen takımların çok önemli bölümünde 14'er yabancı futbolcu olması nedeniyle gerekli değişiklik için zamana ihtiyaç duyulduğu hatırlatıldı. yabancı futbolcularla imzalanan uzun süreli sözleşmeler sebebiyle kulüplerin mağduriyet yaşamaması için değişikliğin kademeli olacağı vurgulandı. 2019-20 sezonunda yürürlüğe girmesi planlanan yeni yabancı oyuncu sayısının ilk planda 8'e, sonra her yıl 1'er azaltılarak 5'e kadar düşürüleceği kaydedildi.
  --- spoiler ---

  http://kralspor.ensonhaber.com/…isecek-2017-09-17#2
 • yabancı futbolcu sınırlaması fiyatlar düşsün de takımlar ffp'e takılmasın diye kaldırıldı. kontratlar yenilenip ffp'e uygun hale getirilince yeniden getirilecektir.
 • türk futboluna kötülükten başka hiçbir şey yapmaya kapasitesi olmayan tüpçü ve tayfasının dikmek üzere olduğu son tüy.

  ulan ne kötü insanlarsınız siz be? batıda 100 km yakınına dahi yaklaştırılmayacağınız koltuklara bu ülkedeki kokuşmuş kurumlar sayesinde oturtulduğunuz yetmediği gibi, üstüne bir de bakışlarınızdan kötülük akıyor. allah akıl fikir, izan versin.
 • bekir irtegün,ali tandoğan,mustafa pektemek vs bunu çok beğendi.
 • cok acik söylüyorum ligi izleyeni siksinler o zaman.

  ne zaman ki bu yönetim değişir o zaman tekrar izlemeye baslarim.
 • (bkz: hala madrid)
 • bein sport üyeliklerinin çoğunun iptaline sebep olacak, kanalın zararını ise sözleşme imzalamış olan federasyon ve türkiye cumhuriyeti üstlenecek ve vergiler artacaktır. burak selçuk ozan yasin gibi vasıfsızlar cep doldurabilsin diye olan türk futbolu ve seyircisine olacaktır. tabi seyirci bulunabilirse
 • sikerler böyle ligi dememe sebep olacak hadise.

  padişah buyurdu.
 • aşırı tepki çeken ihtimal, artık ihtimal olmaktan da çıkmış sanırım. karabükspor başkanı feridun tankut ''isteyen takım 23 türk ile oynayabilir, herhangi bir türk futbolcu sınırı yok'' dediğinde bu konunun sonsuza dek kapanması lazımdı. çünkü normal insanlar üzerinde öldürücü etkiye sahip olan bu ayar, bizim gerizekalılar için sadece anlık bir şeydi. herhangi bir konuda sadece kendimizi düşünmeden birleşemediğimiz için de tepkiler aşağı yukarı şu şekilde oluyor:

  beşiktaş cephesi: ''baktılar ki beşiktaş 2 senedir kaliteli yabancılarıyla gümbür gümbür geliyor, 5 sene üst üste şampiyon olacak, beşiktaş'ın önünü kesmek istiyorlar.''

  galatasaray cephesi : ''baktılar ki futbol özürlü türk futbolculardan kurtulan galatasaray geleni gideni parçalıyor, diğer takımlarla arası açılmasın, ülkede tek büyük kalmasın diye galatasaray'ın önünü kesmek istiyorlar.''

  fenerbahçe cephesi: ''bizlik bi durum yok krallar takılın kafanıza göre''

  edit: tanım bölümünü yazmayı unutmuşum, yazarken müşteri geldi, tam bir saat yirmi dakika uğraştım. entry özünde aynı tabi.
 • mantıklı bir karar.

  destekliyorum.