şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yabancı futbolcu sınırlaması fiyatlar düşsün de takımlar ffp'e takılmasın diye kaldırıldı. kontratlar yenilenip ffp'e uygun hale getirilince yeniden getirilecektir.
 • türk futboluna kötülükten başka hiçbir şey yapmaya kapasitesi olmayan tüpçü ve tayfasının dikmek üzere olduğu son tüy.

  ulan ne kötü insanlarsınız siz be? batıda 100 km yakınına dahi yaklaştırılmayacağınız koltuklara bu ülkedeki kokuşmuş kurumlar sayesinde oturtulduğunuz yetmediği gibi, üstüne bir de bakışlarınızdan kötülük akıyor. allah akıl fikir, izan versin.
 • bekir irtegün,ali tandoğan,ismail köybaşı vs bunu çok beğendi.
 • cok acik söylüyorum ligi izleyeni siksinler o zaman.

  ne zaman ki bu yönetim değişir o zaman tekrar izlemeye baslarim.
 • (bkz: hala madrid)
 • bein sport üyeliklerinin çoğunun iptaline sebep olacak, kanalın zararını ise sözleşme imzalamış olan federasyon ve türkiye cumhuriyeti üstlenecek ve vergiler artacaktır. burak selçuk ozan yasin gibi vasıfsızlar cep doldurabilsin diye olan türk futbolu ve seyircisine olacaktır. tabi seyirci bulunabilirse
 • sikerler böyle ligi dememe sebep olacak hadise.

  padişah buyurdu.
 • aşırı tepki çeken ihtimal, artık ihtimal olmaktan da çıkmış sanırım. karabükspor başkanı feridun tankut ''isteyen takım 23 türk ile oynayabilir, herhangi bir türk futbolcu sınırı yok'' dediğinde bu konunun sonsuza dek kapanması lazımdı. çünkü normal insanlar üzerinde öldürücü etkiye sahip olan bu ayar, bizim gerizekalılar için sadece anlık bir şeydi. herhangi bir konuda sadece kendimizi düşünmeden birleşemediğimiz için de tepkiler aşağı yukarı şu şekilde oluyor:

  beşiktaş cephesi: ''baktılar ki beşiktaş 2 senedir kaliteli yabancılarıyla gümbür gümbür geliyor, 5 sene üst üste şampiyon olacak, beşiktaş'ın önünü kesmek istiyorlar.''

  galatasaray cephesi : ''baktılar ki futbol özürlü türk futbolculardan kurtulan galatasaray geleni gideni parçalıyor, diğer takımlarla arası açılmasın, ülkede tek büyük kalmasın diye galatasaray'ın önünü kesmek istiyorlar.''

  fenerbahçe cephesi: ''bizlik bi durum yok krallar takılın kafanıza göre''

  edit: tanım bölümünü yazmayı unutmuşum, yazarken müşteri geldi, tam bir saat yirmi dakika uğraştım. entry özünde aynı tabi.
 • mantıklı bir karar.

  destekliyorum.
 • ben ortalama bir futbol seyircisiyim, lakin çok fazla fanatik var ülkede. sadece başka bir takımı tuttuğu için bile insanlara "orospu çocuğu" demekte beis görmeyen, sokakta kıstırıp dövmeye çalışan bu fanatiklerin bu kadar sevdikleri takımlarına yapılan bu kötülüğe nasıl tepki vereceğini merakla bekliyorum. bana önemli bir kısmı "yerli futbolcular oynayamıyor" manipülasyonlarını yiyip kararı destekleyecekmiş gibi geliyor. geri kalanları da burada atıp tuttukları gibi beinsports üyeliklerini bahaneler bulup iptal ettirmeyecek, bu düzen de böyle gidecek sanki. umarım haksız çıkarım, umarım bu millet ilk defa yanlış bir uygulamaya bu kadar geniş çaplı karşı çıkmayı başarır da neler başarabileceğini fark eder. belki o zaman yavaş yavaş kan emici, halkın/müşterinin memnuniyetini hiçe sayan tüm oluşumlardan kurtulmayı da başarabiliriz.