• kendini ifade edebilme. bir şeyden nefret ediyorsa söyler, sinirliyse söyler, istediği bir şey varsa söyler. maalesef yerli üretimde* bu yok. bir şeyi anlamak için 50 takla atıyorum. hep bi puzzle hep bi şifre. koy gotune rahvan gitsin ablacim ya. illa ilişki vs için demiyorum, her şeyde bu tarz.

ya zayıfım diyor biri mesela, kilo alayım fln, kaç kilosun diye soruyorum, söylemem diyor. dalga mı geçiyorsunuz anlamadım ki.

edit: ya bana boy kilo niye yazıyorsunuz özelden ya hahaha
  • geçenlerde bir entry'de okumuştum, yazar "türk kızlarına orta doğu şartları sunulup sonra da onlardan iskandinav davranışları bekleniyor" diyordu. "yabancı kız" derken görece medeni memleketlerdeki kızların kastedildiğini varsayarak diyebilirim ki onlar türk kızlarının içine doğduğu ikiyüzlü ortamda yetişmiyorlar.

"yabancı" kızlarda olup türk kızlarında olmayan şey tutarlı bir çevredir. biliyorum, yine kafan almayacak sığır arkadaşım, fakat buradan yola çıkarak birçok şeyin açıklamasını bulabilirsin.
  • kibarlıklarıdır ve nezaketleridir.

geçtiğimiz günlerde bir kafede oturuyorum, yakınımda boğazı gören masalardan biri boşaldı. bir başka masada oturan iki alman kadınla aynı anda oraya geçmek için kalkmış bulunduk. ben sadece bir adım öndeydim ve diğer kadınlar henüz sandalyelerini itmişlerdi. gözgöze geldik gülümsediler ve yerlerinde oturmaya devam ettiler. şaşırdım, bizde olsa masaya önce yaklaşan kazanır mantığıyla meydan savaşımsı bir şey yaşanırdı diye düşündüm. çok utandım be sözlük.
  • yabancı ülke vatandaşlığıdır.
    hemen evlenin bence kaçırmayın.
  • gereksiz tabular. cinselliği normal bir olgu gibi karşılamaları.
  • eskiden türk kızlarında sadakat özelliği öne çıkardı ama artık o da kalmadı.
  • 1- saygı.

2- merhaba diyen bir insanı gülümseyerek yanıtlamak.

3- özür dileme opsiyonu.

bu üç eylem bizim türk kadınlarımızda yoktur. genelde ego budalası olarak yaşıyor bizimkiler. tuhaf.
  • (bkz: medeni aile)
    (bkz: medeni çevre)
    tüm bunlara göre şekil almış bir kişilik.

türk kızlarında bunlar olmayabilir ama bunlara rağmen kendini geliştirmiş türk kızları halihazırda zaten özgür, saygılı olan ortama doğmuş yabancı kızlara bin basar.
  • herkes serbestlikten, rahatlıktan, seksten* girmiş ama neticede burkalı afgan kızı da yabancı bir kızdır.

bu durumda bu kategoriye giren tek şey vatandaşlık bağı, pasaport, kafa kağıdıdır. bi o farklıdır.
  • "biz neden kendimizden bu kadar tiksiniyoruz?" diye soru sorduran başlık. lan bir ulus kendinden bu derece nasıl nefret eder... aklım almıyor arkadaş. hiç mi "yabancı" pislikler çıkmadı karşınıza... yabancı uyruklu insanlar gözünüze neden melek gibi geliyor anlayamıyorum. neyse.

sevgili vatandaşlarım! umarım hepiniz yabancı uyruklu vajinalar içinde yüzer veya yabancı uyruklu pipilerle doldurulursunuz. sanırım hepinizin temennisi bu.
hesabın var mı? giriş yap