şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kısmetse yeni işimde kazandığım tecrübelerle kendisine yardımcı olacağım sevgilim olur. sonra da ex'im.
  • yarrak altından oğlan almak

ama bunun ne kadar gurur kırıcı bir şey olduğunu anlatabilmek için, ilk önce geriye dönüp, bir civelek oğlan uğruna iki yeniçeri birliğinin birbirine girmesini anlatmak lazım. zor iş!
  • öğrettik de noldu. porco di merda.
  • benim yaptığım. ilk kelime de kendi dilindeki karşılığını çok sıkça kullandığı "çomar" oldu.
  • güzel bir deneyimdir. sevgilim bana rusça öğretti ben de ona türkçe konuşmayı öğrettim. dil dile değecek ağa sözünü onayladık ve haklılığını ispat ettik sanırım.
  • önce ingiliz sevgilime şimdi de latino sevgilime öğretiyorum. ingiliz olan “seni seviyorum aşkım”ın dışına pek çıkamadı 5 yılda ama latino sıkı çalışıyor; cümle kurmaya başladı. aferin bebeğim. lüften demeye devam. ositom benim.
  • sevgilime değil ama arkadaşıma öğretmiştim sayılır mı?

kız çok tatlı bir kızdı diğer türk arkadaşlar anca küfür öğretmiş komikmiş gibi. ben ilk olarak "hayır", "yapma", "istemiyorum", "imdat" ve "yardım edin" demeyi öğrettim. sonra da "günaydın", "akbil", "lütfen" ve "teşekkür ederim".