şükela:  tümü | bugün
  • şeyh olduğu iddia edilen lokman efendi isimli bir zatın celal şengör hakkında düşmana söylenmeyecek laflar içeren ayarıdır. celal şengör bildiğiniz gibi geçenlerde fatih sultan mehmet'in müslüman olmadığını iddia etmişti.

lokman efendi bu iddiası üzerine celal'e vermiş veriştirmiş. link

yalnız lokman efendi hollywood filmlerinde oynar onu diyeyim. müthiş bir hitabet yeteneği ve ses tonu var.
  • videodaki müziğin adını bilen bir hayırsever yeşillendirebilir mi acaba...
  • benim anlamadığım bu dinciler ateistlerle mücadele ederken neden sadece kuranı delil gösteriyorlar ki? adamı zaten inandırmaya çalıştığın şey, delil olarak gösterdiklerin.

tanım: başarısız bir cevap verme girişimi.
  • klasik dinci hoca sohbetinden başka bir şey göremediğim, sözde ayardır.

bir şey bulmuş gibi getirip bunları burada gösteriyorsunuz. hakaretten, aşağılamaktan, cehaletten başka bir şey yok.
  • 30 saniye baktım avrupa nın arşa roket gönderecek teknolojiyi osmanlı dan aldığını söyledikten sonra kapattım. bizim memlekette bu sıçmığı baş tacı edecek çok olur ama bir bokun etrafında milyonlarca sineğin pervane olması yine de onun bok olduğu gerçeğini değiştirmez.
  • şeyh mümkünse bi s.gitsin

konuyu açan yazarda ayar mayar bişeyler saçmalamış. ben ayar falan göremedim, daha çok saçmalayan cahil bi adam gördüm.

celal şengör'ün konuyla ilgili söylemini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. adam kaynaklarla konuşuyor ki; kesin müslüman değil de dememiş.

https://www.youtube.com/watch?v=ku8rlde2pku
  • söylediklerine yüzde yüz katıldığım imam. batı sizi öyle bir köpekleştirmiş öyle bir aklınızı başınızdan almış ki tarihte destanlar yazmış eşi benzeri olmayan atanıza küfür eder duruma gelmişsiniz. amerikan emparyalizmi sizi sarmış sarmalamış. neyse diyecek çok şey var da çoğunuzda anlayacak kapasite yok.
  • yabancı sayılmaz ama kadir mısıroğlu'unun çüüüüş demesiyle yapılmış video kolajıyla celal şengör'e verilen aynı konuyla ilgili komik ayara da şuradanulaşabilirsiniz.
  • new york'da osmanli dergahi ne ariyor diye dusundurmustur.
  • ilber hocadan gelsin. fatih sultan mehmet

nasıl dedemiz var görün. osmanlı sesini duyduğu anda aşağılık psikolojisine giren haysiyetsizler siz atanızı bilmezsiniz. sonra çıkar atatürk'e atam atam sen kalkta ben yatam dersiniz. samimi değilsiniz ulan, sizin işiniz dinsizliğe kim su tutuyorsa ona biat etmek başkada bir şey değil.