• gsm operatörler bunun benzerini yapıyor, numarasını kendi şirketine taşıyanlara kampanya yapıyor bi takım şeylere 50 lira diyor ama mevcut abonesine aynısını daha pahalıya 65 liraya satıyor.
    isyan eden mevcut operatöre de "ee numara taşırsanız olur" deniyor.

bu da bence bu işin zirve noktası...
    beleşe yakın türk vatandaşlığı...
    hayırlı işler türkiye...
  • kısa zaman sonra açıklanacak pakettir.
    250 bin tl’ye satılan vatandaşlıklar artık 0,5 oranlı krediler ile destekleniyor.
    vatandaşa en düşük 1,5’tan çakıyorlar oysaz
    vah benim memleketim vah.
    bu arada kaynak göstermiyorum ama yakında duyulur zaten, arap sermayeli bir özel bankanın yakında piyasaya süreceği bir paket ve şimdilik sadece tanıtımı yapıldığını duydum.
  • bu güne kadar, devletin vatandaşa onca yamuğuna rağmen, zerre hak yemekten ölesiye kaçındım. en ufak kuralsızlığı dahi yapmamaya özen gösterdim vergimi eksiksiz kaçaksız verdim, fiş aldım alışverişimi de vergilendirdim. ülkeye karşı sorumlukularımı eksiksiz yerine getirmeye çalıştım fakat bu ülkenin bana bu şekilde bir saygısızlığı olursa eğer ben de “yetti artık” kervanına katılacağım. şunun piyasaya çıktığını göreyim çakallık yapmazsam, çamura yatıp kar etmek için her türlü katakulliyi kullanmazsam adam değilim.

ekonomiyi düzgün yöneteme, tüm yatırımcıları kaçır, ülkenin içerisindeki parayı bile yandaşlarına yedir onlar da dışarı çıkarsın, geri iç ekonomiye bile sokmasın sonra gemiyi batmaktan kurtarmaya çalışırken yabancılara kendi vatandaşından çok daha fazla imtiyaz ver... allah belanızı versin, en kısa zamanda burnunuzdan fitil fitil getirsin, hesabınızı alsın inşallah.
hesabın var mı? giriş yap