şükela:  tümü | bugün
  • hayata dair en acı gerçeklerdendir.

ne kadar dikkat edilirse edilsin, ne kadar bulaştırmamaya çalışılırsa çalışılsın; yepyeni yağ şişesinin sadece bir kaç kullanımdan sonra hemen etrafında bulaşmış yağın verdiği o kayganlık hissinin oluşmasıdır.

konuyla ilgili isviçreli bilim adamlarını açıklama yapmaya çağırıyorum.
  • hay amk ya, başlığı görünce sinirlerim bozuldu stres yaptım.

dünyanın en sinir bozucu şeyidir.

sırf bu yüzden salatayı yağsız yediğim çok olmuştur.
  • lavabonun içi neden hep ıslak bunu da araştırmalısın.

helal lan sana.
  • yagin ve cam arasindaki yuzey geriliminin dusuk olmasindandir.
  • normalde temizlik hususunda hastalık boyutunda bir takıntım yoktur fakat bu gibi durumlarda işi oraya vardırdığım oluyor.
    kime neyi ispatlamaya çalışıyorum bilmiyorum ama 'ne yaparsan yap engelleyemezsin, önüne geçemezsin' denilen ufak tefek saçma sapan durumları ne yapıp edip o klişeden kurtarıyorum.

o yüzden kullandığım yağ şişesi hiç yağlı olmaz. dışı yani:). aspiratör hep temiz olur, duşkabinde kireç kalıntısı olmaz. ha tüm bunların yanında tv ya da vitrin tozlu durur bi müddet. o mesele teşkil etmez. küçü bir müdahale ile halledebileceğim bir yeri bok götürse bile sorun değil. fakat katılaşmış su damlası kehribar taşı görünümlü yağ lekeleri temizlemektense...

pöeff böyle yazınca kendimden sıkıldım be. saçmalık hepsi. en güzeli aborjin kabile hayatı.
  • illet ettirecek bir durumdur.
  • konuya takıntılı biri olarak, memesinde kalıp aşağı süzülen damlayı kapağında savaklayarak yine kapak üzerindeki küçük delikten içine akıtan bir kap deniyorum. şimdilik iyi gidiyor.
  • yağı içine koyuyoruz, şişenin dışı niye yağlı?

(bkz: şimdiki maymunlar niye insan olmuyor)