şükela:  tümü | bugün
 • twitter'da atatürk'e ağıza alınmayacak laflar edip dava edilemeyeceğini düşünen, ilgi manyağı kişi

  https://twitter.com/abdus_kabaday

  edit: https://twitter.com/…day/status/1015414756243595264
 • eski türkiye'de yazsaydı götünden alırlardı fakat şuan -tek özgürlüğü olan- atatürk'e küfür etme özgürlüğünün tadını çıkarıyor. umarım tc sınırları içinde yaşıyordur. günün birinde o kan alınacaktır.
 • tahminime göre yurtdışında yaşayan biri. türkiye'de yaşasa biri illa ki o uzun saçlarını götüne sokardı bunun.

  edit. fotoğrafları fake'miş.
 • bu insanımsının hesabı halen açık. küfürlerine ve hakaretlerine devam ediyor. bimer, cimer ne varsa şikayet ettim. hesabını da spamladım. lütfen bunun gibilerin leş söylemleri yanında kalmasın. şikayet edin.
 • olmaz olasıca bir ananın a.dan tuvalete bıngıldağının üzerine ve boka düşmüştür.
  zihniyetin sözcüsüdür .
  hiç bir şey olmaz bende her yere şikayet ettim ama, şikayet ettik diye dönüp bizi tutuklarlarsa da hiç şaşırmam.
 • çok muhtemelen yurtdışında yaşayan reyizci bi ailenin ergen oğlu. her ne kadar reyizci de olsa 25+ yaşında birinin yazacağı şeyleri yazmıyor. çok muhtemel 99-2000 doğumlu yeni yeni kamışına su yürüyen ve dünyanın sırrını çözdüğünü sanan ve de kendisine anlatılanlardan ötürü bellediği tek düşman olan atatürk'e sallayan veledin teki.

  ha tabi şu da var --olayı savunduğumdan değil asla-- dün odtü'deki karikatür pankart için gözaltına alınan gençler varsa bu sik kırığının da aynı muameleyi görmesi lazım mantıken. zira biri ister sev ister sevme bu devleti yoktan var eden bir kurtarıcı lider, diğeri de ister sev ister sevme ama halihazırda türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı.

  ha ne olacak? lord eddark stark'a ne olmadıysa aynısı bu elemana da olmayacak. ettii küfürler yanına kar kalacak, en olmadı 1-2 kulağı çekilecek sonra hayatına devam edecek işte.