• sevgilisine çakma çanta alan yurdum delikanlısı. belki o kızı kaybettin ama kalbimizde yüce bir mertebe kazandın yağız. şaka lan şaka bi bok kazanmadın da çakma almak iyiymiş. aferin.
  • "yağız izgül (34) yemek ve lezzet düşkünü. bu merakı ona iş alanında da ilham verdi. iyi ızgara yapmak ve yemek için döküm malzemeden tavalar geliştirip üretti. restoran lezzetini evlere getirmeyi hedefleyen bu ürünlerini zamanla çeşitlendirdi ve markası iki sene içinde 10 kat büyüdü. şimdi yıllık ciro beklentisi 800 bin liraya ulaştı. amacı iki sene içinde milyon dolarlık bir şirkete dönüşmek "

alıntıdır devamı için tıklayın

ayrıca (bkz: hecha) [http://www.hecha.com.tr/ http://www.hecha.com.tr/]
  • ceylan çapa'nın eski sevgilisi...
  • erkegin hasi. 3 numara sac, kirli sakal, guzel ses tonu, boy pos ve karizma sahibi. ayrica secici, agzinin tadini bilen, istahli bir adam. tek kotu yanı bu yaz baskasiyla evleniyor olmasi :)
  • bugun iki yarismaci hakkinda yorum yapmasi istendiginde, sunucuya 'zeynep hangisi, sagdaki mi?' diye sorarak bendeki tum kredisini de tuketmis adam. zaman zaman yaptigi ayarsiz, soguk esprilere bile dayanabiliyordum da topu topu iki tane yarismacinin oldugu bir yarismada yarismacilarin adini aklinda tutmak nezaketini bile gostermemesi hic affedilir degil. juri olarak tuz, bardak bilmemne yoktu diye elestirip dururken kendilerinin saygi, nezaket, gorgu gibi erdemlerden uzak olmalari cok fena.
  • hoşluğunun ve cazibesinin ötesinde, iticiliği henüz adlandırılamamış, en yenisinden jüri üyesi.
  • çiğ et sevdiğini her fırsatta söyleyerek tüm ülkeye öğreten kişi. tam istanbul piçi tipi var ama özünde efendi gibi de, bilemedim.
  • türk kadınlarının ideal erkek modelinin cana kana bürünmüş halidir. zengin, yakışıklı, güzel konuşan, güzel yemek yapan, boylu poslu vs.
    kendisi kopyalanıp seri şekilde üretilmelidir.
  • şeflerin düellosu'nda yağız izgül kılığına girmiş adonis. sokakta görsem feci laf atardım. ahlaksız teklif yapar, taciz ederdim. ama evliyiz barklıyız sonuçta. eğer isterse metresim olabilir. birbirinden kötü esprilerini benim üzerimde deneyebilir, hiç sıkılmam.
  • şeflerin düellosu adlı yarışmada bir yarışmacıyı haddini aşacak şekilde azarlayan, kendini ne yazık ki jüri üyesi falan sanan adam.

ama suç bu garibanda değil, böyle vasıfsız adamları jüri üyesi olarak oraya oturtan da.
hesabın var mı? giriş yap