şükela:  tümü | bugün
 • bu seneki transfer döneminde tanıdığım spor yorumcusu. twitter'daki hesabında çok yerinde oyuncu ve takım analizleri yapıyor. kolpa muhabirler gibi bol keseden de atmıyor. şimdilik underrated konumda umarım daha iyi yerlerde görürüz kendisini.

  edit: kendisi habertürk bünyesine katılmış. belliydi zaten daha iyi yerlere geleceği, yolu açık olsun.
 • teknik taktik yorumlarını şahsi olarak yetersiz görsem de bu yaz döneminde transfer konusunda en doğru haberleri veren kişidir.
 • yaz transfer döneminde işini en iyi yapan, kolpa duyum vermeyen, nokta atışı analizler yapan spor yazarı. özellikle fenerbahçe ile ilgili transfer söylentisi veriyorsa kesin doğrudur gözüyle bakıyorum. içeride tanıdıkları mı var diye düşünmeden edemiyor insan. yolu açık olsun, takipteyiz.
 • kazandığı para helâli hoş olsun. bu yaz transfer döneminde tanıdım ve ne söylediyse doğru çıktı. sırf rt-fav almak için önümüze saçma sapan isimleri atmadı. olanları tüm ayrıntısıyla anlattı. yolu açık olsun
 • josef de souza 'yı bir türlü noterden getiremeyen gazeteci.hatta öyle ki adamın transferi sırf bu yüzden gerçekleşmemiş olabilir.öyle atılan twiti silmekle olmuyor noter reis.ekran görüntüsünü böyle yapıştırırlar işte.böyle adamlar bu işten para kazanıyor ona yanıyorum.
 • yeni nesil gazeteci.

  futbol adına teknik/taktik kısımlarında derin bir bilgisi olmamasının yanında, pek de bu yorumlara girmiyor. sokaktaki adam ne düşünüyorsa bunu cilalayıp kendince tweetler atabiliyor. bizi ilgilendiren kısmı, getirdiği haberlerin doğruluğu. şu ana kadar da pek bir yanlışını görmedik haber konusunda.
 • anlattığı maçlara denk geldim. ses tonu, anlatımı ve heyecanı çok başarılı geldi. daha iyi yerlerde görmek dileğiyle... böyle giderse yakında onu çok iyi yerlerde görebiliriz.

  tanım: bir spor editörü, anlatıcısı, yorumcusu
 • fabregas ve fernando torres icin overrated yorumu yapan kisi.
  sanirim garip ve uzerine vazife olmayan yorumlar yapıp dikkat çekmeye çalışıyor.
  bazı oyuncular vardır iyi oldukları dönem de vardır kotu oldukları donem de.futbolu dun izlemeye başlamış sanıyorum kendisi.
  farkındaysanız kisi tanımı yaptim kendisi icin keza futbol yorumcusu degil kendisi ama oyleymis gibi gösteriyor.ulkemizde prim yapan bol keseden sallama isler yapmak yerine dogru isler yapmak insanlara değer katar herkesin seçeceği yol farklıdır tabi saygı duyarım.
 • piyasadaki en beğendiğim isim. henüz adı, sanı tam duyulmamışken takibe aldığım bir isim. biraz önce slimani'nin fotosuna sadık'ın kafasının shoplandığı fotoyu resmi imzalar atıldı şeklinde paylaşarak hanesine sağlam bir eksi yazdırdı. umarım bir daha böyle ucuz hatalar yapmaz, doğru haber için tutunduğum son dal.
 • çalışkan ve meraklı genç bir gazetecidir. kendisini tanırım, pırıl pırıldır. umarım ilerleyen senelerde kibir ile tanışmaz.
hesabın var mı? giriş yap