şükela:  tümü | bugün
  • bu seneki transfer döneminde tanıdığım spor yorumcusu. twitter'daki hesabında çok yerinde oyuncu ve takım analizleri yapıyor. kolpa muhabirler gibi bol keseden de atmıyor. şimdilik underrated konumda umarım daha iyi yerlerde görürüz kendisini.

edit: kendisi habertürk bünyesine katılmış. belliydi zaten daha iyi yerlere geleceği, yolu açık olsun.
  • teknik taktik yorumlarını şahsi olarak yetersiz görsem de bu yaz döneminde transfer konusunda en doğru haberleri veren kişidir.
  • yaz transfer döneminde işini en iyi yapan, kolpa duyum vermeyen, nokta atışı analizler yapan spor yazarı. özellikle fenerbahçe ile ilgili transfer söylentisi veriyorsa kesin doğrudur gözüyle bakıyorum. içeride tanıdıkları mı var diye düşünmeden edemiyor insan. yolu açık olsun, takipteyiz.
  • bu yaz transfer döneminin yıldızı, özellikle fenerbahçe ile ilgili her haberi doğru çıktı. atmasyon, kolpa, sallamasyon bir tane bile haberini görmedim. yolu açık olsun.
  • josef de souza 'yı bir türlü noterden getiremeyen gazeteci.hatta öyle ki adamın transferi sırf bu yüzden gerçekleşmemiş olabilir.öyle atılan twiti silmekle olmuyor noter reis.ekran görüntüsünü böyle yapıştırırlar işte.böyle adamlar bu işten para kazanıyor ona yanıyorum.