şükela:  tümü | bugün
 • ileride bir gün çok başarılı bir fotograf sanatçısı olabilecek kadar yetenekli, doğal ve karakteristik yüzleri çekmeyi seven, daha ziyade insan yüzü üzerine çalışan jr. fotografcı.
  fabrikasyon karsıtı, pek hos.

  http://yagizyilmaz.tumblr.com/
 • daha ziyade kurgusal (conceptual) fotoğrafçılık ile ilgilenen orjinal işler üretme peşinde olan yeteneğinin yanısıra yaptığı işteki kararlılığıyla ileride adından sıkça söz ettireceği sinyallerini veren genç fotoğrafçı.
  http://yagizyilmaz.carbonmade.com/
 • alternatif takıldığını hissettirmeye çalışan fotoğrafçı, şarkıcı v.s sıfatları üstünde toplamaya gayret gösteren bir nevi okan bayülgen yada teoman karışımı olduğunu belirtmeye çalışan gencodur kendisi.
  türevlerine özellikle taksim ve çevresinde sıkça rastalayabiliceğinizden adının duyulabilmiş olmasını sadece online ortamlardaki hareketliliğine veriyorum.*
 • hayatı cemiyette pişiyorum şarkıları tadında yaşamaya çalışan adam.
 • eksantrik çalışmaları bulunan fotoğrafçı. güzel ama, takip ediliyor, sıkılmaca hissi yaşamıyorsunuz. yalnız dünden bugüne galerisine nasıl erişeceğiz orası muamma. adam gibi bir sitede barındırmıyor çekimlerini. bu eksi yönü kesinlikle. aç bi' flickr hesabı döşe oraya, canın sıkıldıkça silme, ordan çalıp çırpalım biz de. di mi canım?

  alt satır başında da sıkıntımız aynı. bugün baktığın fotoğrafa ertesi gün bakma şansı bulamıyorsun bazan, fotoğraf çoktan tarihteki yerini almış oluyor çünkü. daha resmi bi' kimliğe bürün; tumblr, deviantart ee tamam ama pro flickr'la en azından bi' kravat takmış gibi hissedersin bak. dene bence.
 • yakışıklı olmak haricinde, hiç bir vasfı bulunmayan, son bir kaç yıldır veba gibi çoğalan "bir dslr aldım ve hayatım değişti" fotoğrafçılarından biri. kendisini uzun süredir isteyerek yada istemeyerek gözlemlemekteyim, şunu itiraf etmem gerekir ki, bu kızların memeleri fotoğraflatmaya bayıldığı genç beyefendi yaratıcılıktan o kadar nasibini almamış, ama aynı zamanda yadsınamayacak, o kadar iyi bir çizim yeteneğine sahip şahsiyet ki, kendisine sanat yollarında uygun tek basamağın resim öğretmenliği olduğunu düşündürtüyor.

  ha, bir mehmet turgut olabilir mi ilerde? elbet ki olur. mehmet turgut'u fotoğrafçı sayabilecek kadar sanat görüşünüz yuxexesten ibaretse eğer.
 • vay efendim fotoğraflarında ters ışık varmış, kadraj hataları gırlaymış, tırtmış, günlükmüş, genelmiş, geçermiş. zerre sikimde değil çünkü nette tanıştığım en yardımsever insandır kendisi.

  - naber moruk, header yapacağız acil görsel lazım.
  - hay hay moruk, buyur.
  - hacı bunlar olmadı.
  - buradan yak abi.
  - olmuyor olmuyor..
  - en iyisi sıfırdan bir şeyler çekmek galiba.
  - ..
  - ..

  (böyle olana kadar gider)
 • genç adam, benim ünlüm olmuş durumda. bundan kendisi hoşnut olmayacaktır, ben olsam ben de hoşnut olmayabilirdim, bilmiyorum...
  hani diyorlar ya 'sende o sahne ışığı var.' işte benim algıladığım sahneye yakışıyor bu adam. fotoğraflar yapıp!, çizikler yapıp ve kendisine şarkılar söyleyerek - bkz: manitayla düet yapmak: http://yagizyilmaz.com/post/3566931043- eksik olmasın. eksik olmasın ki manasızca bakındığım bilgisayar ekranında bir dostu görürmüş gibi sevineyim her seferinde.

  *linkte, kız arkadaşı ile seslendirdiği falling slowly'i en az glen ve marketa' dan dinlediğimdeki kadar seviyorum.

  #18624960 böyle de bir şeyler yaptı, devam edesice...
 • vay efendim şimdi de radyo programı yapıyor internet üzerinden; adı çorba fm.
  (2011'i hiç sevmemiş bir adam. icat çıkarma başımıza diyenlere inat, ayrıca yaptığı işler rutinleştikçe sıkılıyor olacak ki yeni bir şeyler sunuyor, icat çıkarıyor radyo çıkarıyor başımıza, biz üç beş takip edenine. iyi ediyor ama.)

  çorba efem'i, şöyle tanımlıyor;

  ''corba, esiyle dostuyla ahbabiyla sohbet eder. bunu da internet uzerinden canli olarak yayinlar. baska da bi' olayi yoktur. hem radyo gibidir, hem de degildir. her hafta farkli konuk/konuklar agirlamaya calisir. sohbet konusunu yeri gelir gundemden tiftikler, yeri gelir konu konuyu acar, yeri gelir bir dinleyici sorusuyla devam ettirir. yayinlar popomuz agriyana kadar surer. kasim 2011 cikisli bi' projedir. sizi cok sevebilir. bu da sizin ona nasil davrandiginiza baglidir.''

  http://corbafm.tumblr.com/
  http://www.facebook.com/corbafm
 • adam.