şükela:  tümü | bugün
  • yine erken uyandığım bir sabah youtube da gezinirken vloglarına rastladığım yeni bir gezginimiz. daha önce emre durmuşun bir videosunda gördüğüm bu hanım kızımız şu an asya'yı dolaşıyor. sayıları son dönemde giderek artan bagpacker'lardan popüler olanlarından.
    artıları
    hayat enerjisi yüksek
    ufak şeylerden mutlu oluyormuş gibi görünmekte
    masum ve güzel yüzü sayesinde inandırıcı ve içten
    eksileri
    biraz mıy mıy konuşuyor
    her şey çok kolaymış gibi anlatıyor ama bunların bir kısmı sadece sana kolay güzel kızım; couchsurfing yardımıyla yurdum delikanlısı ücretsiz konaklama arasın bakalım, ne kadar başarılı olabilir.
    tabi ki cinsiyetçi görünmek istemem ama güzel ve sevimli bir kız için seyahat sırasında otostop, konaklama, ücretsiz yemek vs daha kolay istismar riski ve güvenlik problemi daha yıpratıcı olacaktır.
    yağmu arat

muhtemelen bu vlogger'lar 2 seneye birleşir değişik formatlı bir seyahat eğlence programı yaparlar. telif ücretimi isterim program yapılınca, benden söylemesi..

edit : 2 seneye kalmadan birleşmişler :)
  • youtube da gezi videoları ile dikkat çeken tatlı bir hanım kızımız. benim için en etkileyici yanı bir türk kızı olarak özgür bir şekilde yaşaması.
  • dünya'yı gezen çok şirin bir kız.

youtube'da sergül kato'nun videolarından birine bakarken altta yağmur'un videosunun reklamını gördüm. merak edip tıkladım, şimdi severek takip ediyorum.

kendisi de çok şirin ve sevimli biri ayrıca.
  • ses tonu çok hoşuma giden şirin kız.
    instagram
  • dünyayı gezip hayatını yaşayan kız.

hikayesi, üniversiteyi bitirdikten sonra işe başlayıp, canı sıkılınca da tüm eşyaları satarak pasaport ve bilet alıp geziye çıkan ve macerasını başlatmakla oluşmuştur. acaba emre'yi cidden seviyor mu, dünyayı gezmek için mi bu çocukla birlikte diye merak ettiriyor. qatar airways'in onlara sponsor olduğu duyulunca kıskandırdı. keşke bizde de olsa böyle deli cesareti de biz de gezsek amk dediğim gezgin. *
  • cok sempatik buldugum youtuberdir efendim.
  • japonya ile başlayan gezisine şu günlerde afrika ile devam eden sevimli kız.
  • yol hikayesini paylaşmasının asıl amacı insanlara çok da paraya ihtiyaç duymadan, tek başlarına (aka. kadın başlarına) dünya turu yapabileceklerini göstermek olan ve amacına bence ulaşan kadın. yağmur'un naifliğine de tatlılığına da hayranım. her videosu beni çok heyecanlandırıyor. eğer okuyorsa kendisine kadınları cesaretlendirdiği için çok teşekkür ederim. yaşıtları gibi en yeni iphone ve cüzdanı kalın koca yerine dünyanın peşinde koştuğu için muazzam bir genç kadın.
  • he yavrum he parasız geziyorlar,siz de bunu yediniz.
  • youtube da vloglarını beğeniyle takip etmekte olduğum mükemmel bir gezginimiz. herkesin günün birinde yapmayı istediği şeyleri,dünyayı gezmeyi,tüm zorluklara rağmen çok düşük bütçelerle gerçeğe dönüştürmeyi başarmış, anlatımı içten ve samimi,hayat enerjisi yüksek,anlatımları herkesin kendinden birşeyler bulabileceği tarzda mükemmel güzel birişiddetle tavsiye olunur.qatar airways'in emre durmuşla beraber sponsor olmaları da ayrı bir güzellik.
    benzer tarzda vlog tavsiyesi olanlar yeşillendirebilirse memnun olurum