şükela:  tümü | bugün
 • eski futbolcu emre aşık'ın eşiymiş ve şöyle bir haberle gündeme gelmiş.
 • haberden 2 sonuç çıkardım.
  1- yağmur aşık'ın parası var.
  2- para ile karakter alınmıyormuş. karaktersiz.
 • keske adinda yazilan entryleri sildirmeye kalksa da yeni bir efsanemiz daha olsa.

  bu isler parrayla. parra da bendeaaa!
  yuzum eksidi, ben yerim dibine gectim izlerken.

  http://www.sozcu.com.tr/…karisti-tehditler-savurdu/
 • hukukçu değilim fakat videodan anladığım kadarı ile veterinerde kızı ve çocuğu hem canlarıyla hem dükkanlarını kapattırmakla tehdit etmiş. umarım dava açarlar ve paranın satın alamadığı bir hakim tarafından gereken cezayı alır bu utanmaz kadın(!)
 • kadının tavrının, iticiliğinin savunulacak yanı yok lakin olaya başka bir açıdan bakmak lazım galiba. baykuşu kim, nerede bulmuş? kadın baykuşu birisinden satın mı almış? hayvan ticareti konusunda bilgisi nereden gelmekte? bu kadın baykuşun tedavisi için neden ve ne kadar para harcamış? diğer taraftan baykuşun yaşı kaç? baykuşun götürüleceği tesis hayvancağızın bakımını başarabilecek mi?

  bu soruların cevabının bulunması lazım. şöyle ki bir arkadaşım yavru baykuş buldu üniversitenin arkasındaki ormanda. hemen veterinerlik fakültesine götürdü aynı zamanda polis vasıtasıyla ilgili birimlere ulaşarak haber verdi. gelen görevliler yavrunun önüne yiyecek birşeyler bırakmış ve eğer kendi başına yiyebilirse hayatta kalır aksi takdirle ölür, bu yaştaki baykuşları da doğaya salamıyoruz tek başlarına yaşayamayacakları için demiş. hatta isterseniz siz kendiniz besleyebilirsiniz diye teklif etmişler. görevlilerin dediğine göre baykuşlar ikinci yavruyu besleyemedikleri için yuvadan atmışlar.
 • kocasının parasından başka hiçbirseyi olmayan , sonradan görme ziyan bir kadın.
  bu kadın yarın evrendeki en büyük başarısı olarak bir çocuk doğurur. sonra o çocuğa da herseyi para ile elde edebileceğini öğretir.
  gerçi haksız da değil `rüzgar çetin` dışarıda dimi?
  ama binlerce insanın küfrünü yiye yiye. hoş bu dediğim de onurlu bir insanı üzer. `onurlu insan`
 • -benim olacak baykuş, binicem üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı!

  -hayır hayır olmaz!

  -nedenmiş babam çok zengin benim! çuvalla para verir gene de alır. oh yaağğ alıcak babam!

  -elli bin!!!

  fıstık
 • demek ki 100 bin kişi toplamak,bakanlıktan adam getirtmek,bir insanın işini yapmasını engellemek para ile oluyormuş.birinden sesli duyunca aydınlandım.ne boktan bir çağa denk geldik tanrım?
 • bu kadar havayı emre aşık'ın eşiyken atıyor, görende çok parası var zannedecek donsuzun, emre mi kaldı amk piyasada, kimsede çıkıp demiyor sen kimsin istediğini çağır diye insanların ne kadar sindirildiği ayan beyan ortada işte, imam osurursa cemaat sıçar örneği.
 • futbolcu koca bulunca insan icine cikmis biri daha.

  nesli tükenmekte olan bi hayvani bulup veterinere götürüyor. veteriner de bakanliga haber vermem lazim bunu alamazsiniz diyo ve dayak yiyo bu kezbandan.

  napcaktin nesli tukenen hayvani?! bi yerine mi sokcaktin acaba.

  gücü var sanan herkes kabadayi memlekette.

  edit:yumuşattım