şükela:  tümü | bugün
 • bu sene iyiden iyiye görmeye başladığımız laylonların mağazalarda falan genel olarak kullanılan ismi..

  valla, sarı balıkçı çizmelerinin neredeyse aynısı bunlar..
  vefakat gayet makul ve kullanışlı oldukları inancına kapıldım... zira, ayakların ıslanmasını engelliyo işte daa nolsun..
  ama terleme falan yapar mı onu merak ediyorum..
  alcam bugün bi çift..

  burda da örnek fötoları mevcut bakın..
  1
  2
  3
 • -la hamdi, bizim çizmeler moda olmuş
  +tabi mahmut abi, ülkenin her yeri şantiye gibi oldu. insanlara hak vermek lazım...
 • bildiğim kadarıyla en iyisi wellington markadır ve avcılar filan kullanır. kullanacaklara önerimse soğuk havalarda ince çoraplarla bu çizmeleri giymeyiniz. naylondur bunlar ayaklarınız donar. benim dondu. bunlar için özel polar çoraplar da satılmaktadır. parlak parlak özellikle yağmur altında çok güzel dururlar.

  http://images.asos.com/…/5/24/1219088/image3xxl.jpg
  http://images.asos.com/…/1130951/grey/image1xxl.jpg
  http://images.asos.com/…7660/pinkgrey/image1xxl.jpg
  http://images.asos.com/…1192934/black/image1xxl.jpg

  bu uzun modellerin yanında bir de kısa çok şirin modelleri de bulunmakta

  http://images.asos.com/…/820337/black/image1xxl.jpg
  http://images.asos.com/…29/195/820356/image3xxl.jpg

  hepsini alabilir misin? hayır. hayat zor sözlük.

  p.s. plastik olmasına şaşanlar için, yağmurluk ve şemsiye ipekten mi yapılıyordu da bu neden yapılsın? plastik işte ha bir de kıyafetten şundan bundan anlamayan kişiler yorum yapmasın lütfen. plastiği hayatının her alanında kullanıp da buna şaşıranları anlamıyorum.
 • (bkz: lastik çizme)
 • içi lüflonlu, dışı laylon olsun, ayağımı terletmesin diye az evvel edindim twigy marka bi tanesinden..

  bu kış, uludağda kayak yapmak yerine, elinde viski kadehi, otel içerisinde, aslanyelesi saçlarıyla dolaşan ahu tuğba olucam..

  şöyle ki...
 • şu çizmeleri giyen kadınların - ki çok büyük bir kısmı dahil edebilirim- anlıyoruz ki kendi akılları, kendi düşünceleri, zevkleri yok.

  yıllardır inşaat işçilerinin, itfaiyecilerin giydiği çizmeler değil mi lan bunlar? üç sene önce her hangi bir moda meraklısı kadına tamamen iyi niyetle, "al bunu giy de ayakların ıslanmasın" diye versen bu çizmelerden, yol ortasında ağzına sıçardı senin. ama şimdi kendi üstüne para verip giyiyor. bi de çakal gibi sarı renklisi de yok bu çizmelerin. en azından ben görmedim daha. farkındalar da yani ürünün ne olduğunun. giyiyoruz ama sarı olanlarından, orjinalinden farklı bunlar, aynısı değil ki der gibi. vay be.

  hayır bu yeni birşey de değil. yıllardır iğrenç şeyler giyiyorsunuz. bilekli sandaletten tut da ayı ayağı ugg'a kadar. ama hepsi bi nebze yeni kreasyondu, daha önce alışık olunmayan şeylerdi**. şimdi önümüzdeki yaza şehir ortasında çarıkla gezip, içinizdeki kırsalı da canlandırırsınız siz.
 • yanarım yanarım; daha kaç tane erkek yalan söylemekten öteki dünyada cayır cayır harlanacak bunlar yüzünden, ona yanarım.

  -aşkıaaaam ne kadar şirinler di mi? hihihihiii.
  -evet canım. ` :tipini sikiim.`
 • dünün lağımcı çizmesi bugünün de lağımcı çizmesidir. bana kimse bunun güzel olduğunu kabul ettiremez arkadaş. laylon * mu lan o belli değil. hee ne zaman çöpçü eldivenleri de popüler olur, o zaman severim bebek.
 • (bkz: esem panda)
 • şiddetli yağmurlar için şöyle bir modeli üretilmiştir: http://goo.gl/3phw