şükela:  tümü | bugün
  • özcan deniz in 20 yaş genç yeni sevgilisi olup, yeni bir bade işçil akımı başlatacak olan kişidir kendisi. bir spor kanalında muhabirlik yapmaktadır, sosyal medyada tanışmışlar, 92 doğumlu ve ankara üniversitesi italyan dili ve edebiyatı bölümünü bitirmiş. tobb ekonomi ve teknoloji üniversitesinde mba eğitimine devam ediyormuş.

twitter sayfası

[ink361 http://ink361.com/…ig-1425523069/yagmurkrbll/photos]

güzel hatun vesselam. buse narcı düşünüldüğünde özcan abimiz level atlamış görünüyor.*

(bkz: değerlenir buralar)
  • zamanında kendisiyle aynı lisede okumuşluğumuz vardır. tanışma hikayemiz ise çok değişik. tanışma dediysem öyle bildiğiniz gibi bir şey değil. bir gün baktım bizim işsizler toplanmış bir şeyler yapıyor. bi' kağıda 10 tane kız ismi yazmışlar sınıftaki erkeklere sırayla bir şeyler soruyorlar. sıra bana geldi. kağıtta okulun en güzel 10 kızının ismi yazıyormuş, diyorum ya işsizler. 'okulun en güzel kızı kim?' anketi yapıyorlarmış.

ulan kızların hepsini az çok biliyorum. lakin bu kızcağaz oyların tamamına yakınını almışken ben kendisini tanımıyor etmiyordum. tanımıyorum desem -hööğğ, yuuhh! nasıl tanımıyorsun lan! tarzı saçma sapan tepkiler verilecek. bende günümüzde ülkenin yarısının yaptığı gibi sorgulamadan etmeden sürü psikolojisi ile bastım oyumu bu kıza. anlamasınlar diye de;

-tanımaz olur muyum cağnım. çok güzel kız lan değil mi?! diye ekledim.

o günden sonra tabii okul bahçesinde bir çok kez voleybol maçını izlemişliğim oldu.neyse ne diyecektim. sahiden güzel kız sözlük. şu sıralar bjk tv'de bir şeyler yapıyor ama takip etmediğimden ne yapıyor çözemedim. yavaş yavaş adı magazine de düşmeye başlamış. yani harbiden de öyle değerlenir buralar.

şimdiden söyleyelim de ne kadar ileri görüşlü olduğumuz belli olsun.