• mor ve ötesini çok daha öteye geçiren bir şarkı bu. bilemiyorum da, "mor ve ötesinin ötesi" ve hatta "örekesi" gibi bi grup oluyorlar. yoksa şarkı çook güzel.
  • harun beyin karnımıza attığı yumruk. böyle şarkılar yapacaksa arada bir aşk acısı çekmeli bu adam.

edit: burak güven şarkısı olduğunu okudum sağda solda. doğruysa bile harun bey' e yine de teşekkür ediyorum bu kadar hissederek söylediği için.
  • dinlenildiğinde sanki bir ilişki yaşanmış da bitmiş hissi veren, sözleri okunduğunda ise daha hiç bir şeyin yaşanmadığını, sadece hayal edildiğini anlayabileceğimiz mor ve ötesi şarkısı. "büyük harflerle kazınsa aklıma o an"dan sonrası tamamen istek, hayal. seni özlüyorum, seni arıyorum demesini istiyor, ama imkansız. hayallerinde bile imkansız.
  • içten bir şarkı...bitmesin istenen bir şarkı...harun tekin'in "imkânsız" sözcüğü ile yüreğime değdiği şarkı...yürekten bir şarkı...su gibi...
  • mor ve ötesi'nin güneşi beklerken albümünün şarkılarını birer kez dinledikten sonra en etkilendiğim şarkı bu oldu.

sözleri:

bir kez olsun bakabilsem
    gerçekten şaşırsam
    gerçekten yansa tenim güneşte
    büyük harflerle aklıma kazınsa o an
    omzundan tutmuşum gözlerine bakıyorum
    bulutlar gitmesin
    yağmur indirsin
    çözsün kirlerini, çözsün kirlerimi
    dudağının arasında küçük parıltılar
    sözcük oyunları sevgi sözcükleri
    seni özlüyorum, imkansız
    seni arıyorum, imkansız
    geri dönmek imkansız
    yağmur teşekkürler
    aşkın büyüsü ve geçmişten gelen bütün sesler
    gördüm ki çıkamazdın gölgesinden sırrının
    imkansız aşkının
    hayaller hayalmiş
    hiç durmuyor zaman
    ya bırak beni burada ya hapset hayatına
    artık kabullendim, kötünün iyisindeyim
    yağmur saklasın, yağmur gizlesin
    seni özlüyorum, imkansız
    seni arıyorum, imkansız
    seni görmek imkansız
  • nedense içinde teoman havası esen bir mor ve ötesi şarkısı. teoman söylese yadırgamazdım bu şarkıyı. ama güneşi beklerken albümü içinde en sevdiğim şarkılardan birisi şu sıralar. gerçi albümü dinledikçe başka şarkılara sarmaya başlıyorum.
  • mor ve ötesinin muhteşem eseri. umarım ergenlerden uzak kalırda ağzımızın tadıyla dinleriz.
  • bir bar dolusu dans eden çift hayal etmeme sebep vermiş şükela şarkı. halbuki mutlu çiftlere göre bir şarkı da sayılmaz pek. hayrete düşürücü bir açıdan.
  • az kişinin bildiği süper şarkılardan biri olmasını canı gönülden dilediğim, insana "işte mor ve ötesi budur" tepkisi verdirten, kendime her gün 2 dozdan fazlasını yasakladığım mükemmel ve ötesi bir şarkı.
  • seni özlüyorum, imkansız
    seni arıyorum, imkansız
    seni görmek imkansız

dizeleriyle şu sıralar beni paramparça eden büyüleyici güzellikte mor ve ötesi şarkısı.
hesabın var mı? giriş yap