şükela:  tümü | bugün
 • şans eseri karşıma çıkan youtube kişilerinden biri. klasik makyaj kanallarından birine sahip olmasına rağmen kıllı tüylü bir erkek olarak videolarında gezinirken buldum kendimi. niye mi? arkadaşlar kadın çok seksi, çok alımlı, çok hoş.

  daha önce burada bir de linç edilmiş galiba üniversite tercihleri vs. konularında bir videosunda.

  bu arada bu güzel hanımefendi bahçeşehir üniversitesi yazılım mühendisliği mezunuymuş. söz konusu hoş bağyanın youtube kanalı ve instagram adresi ise aşağıda yer almakta olup kendisini ilk ben gördüm, benimdir ona göre...

  https://www.youtube.com/…l/uclnag4zmtmx9_sq19ypunyw

  https://www.instagram.com/yagmurvardarofficial/
 • bakmalara doyamayacağınız ve bünyede pamuklara sarma isteği oluşturan güzel kadın.

  erkek adamın bile makyaj videosu izleme sebebi.

  gönüllerin premsesi.
 • son zamanlarda youtubeda rastladığım ve aşırı tatlı bulduğum bir youtuber. asıl mesleği ise yazılım mühendisliğidir. şahsen ben sempatisine bayıldım ve bana kalırsa videoları, yaptığı makyajlar da gayet iyi.
 • daha önce uludağ ve twitterda üretim cini nickiyle yazdığı seksist yazıları nedeniyle süslü sözlükte linç edilmeye başlanmış youtuber. beni iki kere şaşırttı, birincisi, kanalının adını ilk başta üretim cini olarak açması, ayni nick ile yazdığı saçma entrylerin ortaya çıkma ihtimalini dusunemeyisi ve bu hatun kızımızin yazılım mühendisi olmasi. bunca zaman çıkmadığı garip olmuş. youtube kanalında sadece makyajdan bahsetse muhtemelen kimsenin umrunda olmayacaktı yazdıkları ama yeni bir 'kadınları siniflandiriyorsun' tartışması üzerine 'hayır en feminist benim, size dava açarım' nidalarıyla açıklama yaptıktan sonra bunlar ortaya çıkıyorsa bir sıkıntı vardır yağmur. ikinci şaşırdığım nokta ise yazdıklarının hiçbir zeka piriltasi, eleştiri, kadınları aşağılıyor gibi görünüp kadın nefretini eleştirme vs. içermemesi. hani trolluk falan diyor da o yüzden belirteyim dedim. ayıp etmiş. üzmüştür. instagramdan yaptığı açıklamayla sıvamıştır. tavsiyem insanları bosversin kendisiyle bir hesaplaşma yaşasın, dönemin trendlerine değil de gerçekten kendi seçtiği için öyle olsun, rüzgar nereden eserse oraya savrulmasin. bence.
 • beyaz tenli yutupçu bir abla.

  şimdi gelelim yapılan haksızlığa: hatun yıllar önce benim de tasvip etmediğim bir trolllük macerası yaşamış uludağ'da. bunu öğrenen düşman kitle de entryleri okuyup okuyup vurmaya başlamış.

  peki haksızlık bunun neresinde?

  şöyle ki, on yıl öncesinden bahsediyoruz. kimin o yaşlarda karakteri oturmuştu? kim saçmalamadı? kim yanlış yapmadı?

  yaptık hala da yapıyoruz. kendimden basit bir örnek, üniversite üçüncü sınıfta dahi askerlik vatan borcu der bedelli lafı açılınca, çıksa da giderim doğru bulmuyorum, derdim. güler misin ağlar mısın?

  neyse. demem o ki bu hatunun hukuken bile zaman aşımına uğrayacak, kimsenin önemsemeyeceği ve hatırlamayacağı sözleri yazıya dökülmüş olduğu için böyle üzerine gitmeler falan komik.

  bir insanı on yıl önce, neredeyse ergenken yazdıklarıyla yargılamak nefretin aciz bir şekilde dışavurumundan başka bir şey değil.
 • tavır ve tarz olarak fazla benzemiyor, ama yüz, diksiyon, beden dili ve sosyo-ekonomik özellikleri olarak gaye su akyol'a o kadar benzettim ki sosyal sınıf ile dış özellikler arasındaki genetik bağın daha çok kurcalanması gerektiğine emin oldum.
 • az önce ales ile alakalı video ararken karşıma çıkan ve abartmıyorum birkaç saattir beni hipnotize etmiş kadın youtuber.

  o kadar güzel ki gözlerimi alamadım. bir de zeki üstelik, videoları da güzel. kısa saçın bu kadar yakıştığını birini daha görmemiştim galiba. underrated ama danla bilic vs. patlayacağına sen patlasan keşke. ses tonun da harika, insanın dinledikçe dinleyesi geliyor.

  ps: makyajını harika yapıyorsun ama bazı videolarda acayip parlamışsın. omzundaki dövmene de bayıldım. *