1. cok eski bir deniz arcak sarkisi.bolca soylettirip danslar ettirmisti!
 2. söz ve müziği mustafa sandal'a ait olan deniz arcak şarkısı.

  sözleri:

  bana verdiğin yeminler böyle miydi
  bu aşkın sonu yoktu da, başı kader miydi

  bilemem
  hiç kimse bilemez
  beni nasıl üzdün
  sana nasıl uydum diyemem
  hiçbir laf edemem

  eğri ya da doğru artık olanlar oldu

  yağmurdan kaçarken
  doluya tutuldum
  seni ararken
  kendimi unuttum
  yağmurdan kaçarken
  doluya tutuldum
  yüksekten uçarken
  avcıya vuruldum
 3. deniz arcak'in ilk albumunde* yer alir. minimum enstruman kullanarak maksimum guzellikte bir duzenlemeye imza atan mustafa sandal'in simdiki haline acimak icin cok hakli bir sebeptir.
 4. enstrumantasyondan ziyade deniz arcak'ın üstün vokali üzerine kurulu bir çalışma.
 5. klibi berbat olsa da şarkı çok güzeldi. klibi, bugünün herhangi bir bilgisayar kullanıcısına screen saver izlenimi verebilir.
 6. ıslanıp zaattüre olup sonun da öleceğini düşünebildiğin fakat yıldırım çarparsa ölürüm diye düşünmediğin andır. ne yazık uzak ihtimaller imkansız değildir. kelimeler yetersizdir.

  haber
 7. 90'lardaki türkçe pop kliplere örnek bir klibe sahip olsa da sözlerine tezat oluşturan melodisi ile bu kadar yıl sonra bile dinleme isteği uyandıran, pek eğlenceli pek keyifli bir şarkı.
 8. aşk biraz zaman ister adındaki dizi projesi için rol teklifi götürdüğü mustafa sandal'ın rolü önce kabul edip sonra geri çevirmesi üzerine, söz konusu dizi projesinin adını başlıktaki mustafa sandal şarkısının adıyla değiştiren adamın (bkz: tayfun güneyer) yeni dizisi. başrolünü biscolata adamı carlos martin oynayacaktır.
  fragmanının dram dizisi olacağı izlenimini vermesi nedeniyle bu diziye şans veriyorum. eğer dizi absürt komediye dönerse verdiğim şansı geri alırım, ona göre...

  2. fragman sonrası gelen edit: belli ki absürt komedi olacak. o zaman diziye verdiğim şansı hemen geri alıyorum. tayfun efendi komedi yazamadığını lütfen artık anlasın. bu diziden bir bok olmaz...
 9. oyuncuları arasında ezgi asaroğlunun bulunduğu fragmanına bakılırsa gayet tırt dizi.

yağmurdan kaçarken hakkında bilgi verin