şükela:  tümü | bugün
  • insanın içini huzurla dolduran muhteşem eylem. yetiştirmeniz gereken bir iş yok, kafa rahat. sıcacık evinizde sakince oturuyorsunuz. bir de yanına kahve koyarsanız tadından yenmez.
  • aynı zamanda "bu trafikte eve nasıl gideceğim" diye cevapsız sorular sordurur.

(bkz: the road to home)

şarkısı için
  • yoldan keyif almayı gerektirir.
    eğer ki trafiğin sesi boğmuyorsa henüz, müzik açmadan, sadece yağmurun cama pıt pıt vurmasını dinlemek pek keyiflidir.

yok eğer trafik sesi rahatsız ediyorsa, soft acoustic bi müzik açın ve sileceklerin yağmurla savaşını izleyin, yan camdan sızan yağmur damlalarından hangisinin daha önce zafere ulaşacağı konusunda iddiaya girin kendinizle.

yağmur çok güzel bi şey lan, kıymetini bilin.
  • yaz ve ilkbahar mevsimindeysek eğer, gta'da yaptığım eylem.

hava durumu değiştirme hilesi yazıyorum, bir araba çalıp, o arabayı yolun sonuna, yolu kapatacak şekilde bırakıyorum. ben de o arabanın üzerine çıkıp tıkanmış trafiği, araba farlarından süzülen yağmuru izliyorum.

sıkıldığımda da helikopter yahut jatpack hilesi yazıp, yeryüzünü yukarıdan izliyorum.

aynı zamanda pc başında da kahvemi içiyorum. çogzel.
  • günlük hayattaki sıradanlıklar üzerine, kendini güvene almış kişinin, kendini güvene almamış/alamamış, sıkıntı çekenlere bakıp bir "schadenfreude" duygusu yaşamasına örnek oluşturacak davranış şekli.
  • kar yağışını izlemek kadar olmasada yağmuru izlemekte kışın en güzel yanlarından biridir. huzur, mutluluk verir. sevdikleriniz yanınızdaysa yiyeceğiniz, içeceğiniz tamsa günlerce evden çıkmadan yaşamak ister insan.