şükela:  tümü | bugün
 • yagmurlu havada arabalarından inip yol kenarında alt yapı probleminden kaynaklanan küçük göletlerden ,ki gölet küçüktür biliyoruz , avuçlarına doldurdukları suyu sağa sola atan insancıklardır.zararsızlardır anlam genişlemesinden habersizlerdir. iyi geçinilesi kucaga alınası sevgi pıtırcıklarıdır onlar.
 • orta okuldaki servis şoförüm dahil olduğu şoför tipi.
  sağanak yağışta gölete dönen kağıthane cendere yolunda hız yapıp bize ilk ralli deneyimimizi yaşatırken yolun karşı tarafından gelen motorsikletliyi bizim servis şoförü sıçrattığı çamurlu suyla baştan aşağı ıslatmış, tahminimce üzerine de bir dünya küfür yemiştir
 • samimi*** şekilde su sıçratmadıklarına beni inandıramayacak şoförlerdir. ıslatıyorsunuz ya yayaları amına koyim; onlar da odun ıslatıp bekliyor, haberiniz olsun.
 • o su birikintisinin oluşmasını sağlayan yamukluğu, saatte en az 60-70 km. hızla gidilen yola umursamazca yapan işçinin, belediyenin, bilmemneyin hiç suçunun olmadığı durumlarda, yani her durumda kabahatli olan kişidir bu şoförler. oysa ki konya yolu'nda saatte 70 km. kızla giderken su birikintisini fark edip ıslak yolda ani fren yapmalıydı ki kaldırımda yürüyen yaya ıslanmasın. yediyüz tane araba, bir beceriksiz yol işçisi/mühendisi yüzünden birbirine girsin.

  yavaş trafikte, sağına soluna bakmadan egosunu tatmin etmek için hızlı gidip kaldırımda yürüyenleri ıslatan öküz şoförlere ayrıca kafam girsin. onlardan bahsetmiyorum.
 • yağmurlu havada su sıçratan yayalardan veya yağmursuz havada araba camından tüküren şoförlerden daha masum olabilecek insanlardır zira istemeden yapmış olabilirler bir ihtimal
 • misal ben. bugün 3 tane ankaragüçlünün üzerine sıçratmıştım. arkadan "biradeüüeerğ" deyince "pardon" dedim, gittiler. herhalde en uysal taraftarlarıydı.

  bu şöförler suçsuzdur. yandaki şeride sokacak hali yok arabayı su var diye önünde.
 • bilumum küfürler yemesi muhtemel olan insandır. ha o göletin oluşmasına yol açan çukurun sorumlusu şoför değildir belki amma kaldırımda** bekleyen yayanın gideceği bi yer olmadığından şoför yavaşlamalıdır; böylece insanları sudan çıkmış balığa çevirmemiş ve o kadar küfrü de yememiş olur.
 • isbu soforler icin yagmurlu hava elzem kosul degildir. bunlar manavin meyvelerinin ustunden sizan sudan, evinin onunu yıkamıs bir teyzeden arta kalanlardan, kisacasi kucucuk bir su birikintisinden bile sicratabilirler o suyu.

  ailecek esefle kınıyoruz.
 • iki defa boydan boya şahsıma duş aldırdıktan sonra her yağmurlu havada taş, olmadı iki-üç adet birer lira ile beklediğim mahluklardır. yarın-bugün arabayla giderken camınız çatlar ve/veya çarpma sesi duyarsanız boşuna bir de durmayın aracınıza zarar geldiği gibi pis sopa yersiniz.

  (bkz: allah ne verdiyse kafa goz demeden dalmak)
hesabın var mı? giriş yap