• en sevdiğimdir. eğer arabayı kullanmıyorsanız yolu, yağmuru izlemek için uyumak istemezsiniz ve tüm bunlar olurken uykuya dalarsınız.
  • araba kullanırken 3 kat fazla yorar insanı, hele geceyse hiç haz etmem
  • arabada beach house çalarsa,birde kafanızı cama yaslarsanız unutulmaz bir yolculuk olabilir.
  • uygun müzikle dünyanın en zevkli aktivitelerinden biri.
  • gündüz olması şarttır.
  • hoş değildir.

şahsen ben yağmurlu, karlı ve rüzgarlı havalarda (hatta sıcaklık 28 santigrad derecenin altında, kuru ve güneşli olduğu havaların haricinde tüm havalarda) sadece evimde olup yatağımdan çıkmak istemem.
  • fevkalde mutluluk veren eylemdir.

şahsen araba kullanarak değilde daha çok yolcu olarak bunu yapmak, yaparknde cama vuran yağmur tanelerine eşlik edecek hafif bir müzik, otobüsteyseniz eğer ekstradan bi kahve ile huzur veren eylemdir.
  • başınızı otobüsün camına yaslayıp, ovaları, gökyüzünü, bulanık halde yanınızdan akıp geçen yolu izlerken; elektrik direklerini ve arabaları sayarke,n bir anda cama birkaç yağmur damlası yapışır. gök gürültüsünün ardından camdaki seyrek yağmur damlalarının arası dolar. geçip giden manzara, yerini camdan süzülen yağmur damlalarına bırakır.

artık dışarıya ait görebildiğiniz tek şey elektrik direklerinin ışıkları olur.

kulaklık takıp, müzik dinlemeye başlarsınız. cama çarpan yağmurun sesleri müziğe eşlik ederken, hayal dünyanızın kapısı açılır.
  • motosiklette çok hoş olmayandır.
  • yapamasam bile şu videonun sesiyle günlerdir huzurlu uykular çekiyorum.

benim kadar seven var mıdır bilmiyorum ama çok huzurlu ya.
    uyucam yine.
    iyi geceler.
hesabın var mı? giriş yap