• yahoo'nun cok sevdigimiz fantasy basketball oyunu. aliyorsunuz sene basinda draft'le adamlarinizi, performanslarina gore bir sezon boyunca takimi dengede tutarak ayni ligde bulundugunuz arkadaslarinizi yenmeye calisiyosunuz. super zevkli.
  • (bkz: fantasy nba)
  • (bkz: vgm)
  • konusunda uzman fantazi basketbol oyuncusu için buyrun efendim.
    (bkz: fantazi basketbol mühendisi)
  • iki yıldır, gerek arkadaşlarla gerek rastgele liglere katılarak oynadığım, yıl boyunca zevk alarak nba'i yakından takip etmenize olanak sağlayan etkili oyun. diğer spor sitelerinin fantasy versiyonlarına karşılık yahoo fantasy bütün olarak gelişmiş yapısıyla dikkat çekiyor. draft yapılırken çevrimiçi olursanız kendi takımınızı istediğiniz gibi kurup arkadaşlarınızla doyasıya mücadele edebilirsiniz. arkadaşlarınızla oynarken adeta bambaşka bir boyuta ışınlanıyorsunuz. "- haha, nasıl koydum lan geçen hafta! - ama abi benim daha az adamım oynadı yiiea..." gibi eğlenceli diyaloglara girmeniz mümkün. yahoo fantasy'nin bir diğer özelliği ise geçen sezona kadar paralı olan ve bu sene herkese açılan stat tracker olayı. maçlar başladıktan sonra canlı olarak o haftaki eşleşmenizi takip etmenize olanak sağlıyor, gerçekten hoş.
  • oyuna yeni baslayip ilk kez takimimi kurdugum oyundur. sans eseri kevin durant-lebron-brandon jennings-jason kidd-ersan-calderon ve omer asik takimima draft edildi .
  • bu sene russell westbrook, brandon jennings, carlos boozer, blake griffin gibi nba bünyesinde ne kadar sevmediğim tip varsa draft etmeni sağlamış zevki oyundur. kendi takımımdan tiksindim adeta.
  • takip edilebilirliği en yüksek online oyundur benim açımdan.
  • bugün itibariyle 2013-2014 sezonu başlamıştır. bütün yaz çalıştım, sleeperları listeledim. drafte çok deli gireceğim bu yıl.

şimdi onlar *** düşünsün. *
hesabın var mı? giriş yap