şükela:  tümü | bugün
  • ek$i sozluk liginin kurulduğu ve katılacak takımları beklediği yahoo'nun güzel fantezi oyunu.. aşağıdaki msg butonuna tıklanarak lig numarası ve şifresi alınabilir..
  • açılmasıyla varolan nba hasretimizi daha da depreştiren, kudurtan, yarattığı sabırsızlığı pre-rank'in bile dindiremediği, vgm ile elele vererek ağzıma sıçacak, aklımı alacak, zamanımı harcayacak olan oyun.
  • sözlük liginde 2 kişilik yer kalan, hala girmeyip de oynamak isteyenlerin acele etmesi gereken oyun.
  • ek$i sozluk liginin tamamen dolduğu ve oynamaya hazır olduğumuz oyundur..
    bundan sonra oynamak isteyenler ikinci bir lig açabilir, macera orda devam edebilir.. bu hızla 2-3 ligin dolması mümkündür..
  • draft gunu heyecanla beklenen lig.

draftlarda birinci secicegim oyuncuya şut atjazz şapkası giydiricem daha ne olsun!
  • draft'i canlı olarak 15 ekim cuma 00.00'da gerçekleşecek olan organizasyon.. 16 ekim de denebilir tabi..
  • draft başladığı andan itibaren müthiş bir heyecan ve tezahürat selinin yaşanacağı, tüm üst düzey nba oyuncularının bana private mesaj atarak "istan bulls forması giymek benim için şereftir, bana da bir el at abi, pişman olmayacaksın" sözlerini dile getirdikleri olay*.
  • oyunun en büyük keyfi olan live draft'e tam girecekken bir problem yaşamamak için sayfadaki ''test your system'' butonuna tıklayarak son kontrollerin yapılabileceği ramazan eğlenceliği.
  • lig komisyoneri parma maniac'ın yahoo profilindeki saat diliminin pasific day time'a ayarlı olması ve kendisinin bunun farkında olmamasına bağlı gelişen bir yanlışlıktan ötürü mecburen gelecek haftaya ertelenen oyun. içimiz yanıyor. canı sağolsun parma'nın...
  • ikinci bir ligin acilmasini israrla savundugum oyun