şükela:  tümü | bugün
 • yahoo inc tarafından verilen the associated press kaynaklı haber servisi
 • turkiye de elli yıldır mevcut olayları başka bir ülkede görünce ağzı açık ayran budalasına dönen ebleh haber servisi.

  geçmiş haberlerinin birisinde afrika da cep telefonu faturası girmesin-kontor gitmesin diye birbirini çaldıran kullanıcılardan birisinde de iş yerinde küfretmenin stresi azaltıp verimi arttırdığından bahsetmişlerdir.

  lan hiç mi türkiyede telefona çağrı bırakanları duymadınız, memleketimin şantiyelerinin, minubus şöförlerinin methi hiç mi gelmedi oralara.

  çin seddinin türklere karşı yapıldığını inkar edip ortaçağın istanbul'un fethiyle kapandığını kabul etmeyenler de aynı tiplerdir zati, peh peh.

  geçen de biri starbucks arabalı satıştan arka sıradakine kahve almış da sonra 2 saat millet her biri bi arkadakine kahve ısmarlayıp da goodwill chain başlatmış da ondan bahsediyolar... ay ne inanılmaz ne inanılmaz.
 • haberleri tıpkı gazeteler gibi haber ajanslarından ya da dergilerden alıp aktaran haber hizmeti. kendilerinin bir edisyon takımı yoktur.

  yakın zamanda ara yüzü değişmiştir. bu da benim hiç hoşuma gitmemiştir. eski arayüzde konulara göre farklı kaynaklardan gelen haber başlıklarını ve özetlerine sayfa değiştirmeden göz atma olanağı bulunurken şimdi sike sike yeni sayfa açma zorunluluğu getirmişler.