şükela:  tümü | bugün
  • reisçi.
    (bkz: türk hava yolları)
  • 26 yaşında özel üniversite bitirip, 30 yaşında türk hava yolları'na basın müşaviri olarak atanan şahıs kariyerinde atv ve atv avrupa var. mezuniyetten 1 sene sonra genel yayın yönetmenliğine getirilmişliği var çok feyzli bir abiymiş ,ha bir de temel düzeyde arapça biliyormuş merak ettim o düzeyi! başarısı gözlerimi yaşarttı şahsen

(bkz: yersen)
  • thy sitesinde bir şeyler ararken tesadüfen denk geldigim şahıs. kendisiyle ilgili metni okuyorum 1985 doğumlu yazıyor. "oha lan bu yaşında basın müşaviri mi olmuş herhalde çok başarılı, iyi üniversite mezunudur muhtemelen" diye düşünüyorum*. bir bakıyorum maltepe üniversitesi mezunu. diyorum "yurt dışında master filan yapmıştır, vardır bi şeyi." *bakıyorum, bi sik yok. geç de olsa jeton düşüyor. sonra bi an türkiye'de yaşadığımı farkediyorum * hass. .. diyip kapatıyorum sayfayı. `:haketmediği yerde bulunanlar hesabınız çok zor olacak olm`
  • atv nin mt lerinden biriydi. uzun sure yurt disinda kaldiktan sonra atv de muhabir olarak basladi. kisa zamanda yukseldi. o zamanlar bir destegi oldugunu tahmin ediyordum, ancak bu thy de basin musaviri olacagini tahmin etmezdim.

bir turkiye gercegidir kendisi.