şükela:  tümü | bugün soru sor
 • facebookda dönen videosunu gördüğüm, sanırsam cem yılmaz imzalı ipad satmaca gibi bi misyonu olan site. serdar kuzuloğlu olabilir bu işin arkasında. ayrıca power fme de reklam vermişler.

  http://www.facebook.com/…ideo.php?v=114948578565029
 • cem yılmaz ipad special edition adı altında ipad'i %40 indirimle{insan soramadan edemiyor tabii neye göre indirim kime göre bindirim diye} 13 ekim 2010'da satışa sunacağını söyleyen, ¨yakala.co hayatı daha keyifli ve eğlenceli bir hale getirmenizi sağlayan bir keşif ve paylaşım noktasıdır! hayatına renk katacak fırsatların adresidir¨ diye tanıtılan site. özel alışveriş sitelerinin yeni biri daha geliyor herhalde.

  http://yakala.co/
 • run joe run diye bir tv dizisi vardı. yakala co dendiğinde deli gibi action yaratan bir köpek ve sahibinin dizi olmuş haliydi tüm olay.

  işte taaa o diziden yola çıkıp kelime oyunlu cin reklam yapmışlar. yakalanacak olan ipadmiş.

  daha fazla konuşmayacağım.

  işte o köpek

  http://www.youtube.com/…pvi3u8i2mx4&feature=related
 • gunde bir urun sitelerinden biri olabilir ama bana biri aciklasin.
  850 liraya ipad kim satiyor ki bunlar satabilsin?

  apple us store'da 629 dolar. 16gb 3g'li
 • su anda siteleri coktu sanirim
 • altta kalanın canı çıksın sistemiyle hakkın rahmetine kavuşmuştur an itibariyle.
  3 kere font'u kaymış "yakala" butonuna tıklama başarısını gösterdim o hengamede ama sayılmadı galiba. zaten binlerce kişi birbirine tıklıyodu sanırım o arada.

  edit: 75 adet olan ipad'i 163 kişi yakalamış. o da bir başarı tabii.
  büdüt: 209 oldu. haftada 2 gün kullanıp sıradaki şanslıya verecek kullanıcılar.
  züdüt: 217.... benim de hayatımdan 15 dakika çalmış oldu kendisi. tut dedim, yakala dedim, "bu bağlantı güvenli değil dediler" olsun devam et dedim. mediamarkt vb. yerlerin açılışında ağzından köpükler çıkararak ürünlere saldıran tüketim toplumu çılgını gibi f5'e bastım bana mısın demedi. bu editi yazana kadar 221 olmuş yakalayanlar.
 • cillop gibi açılan site sayacın 0'a vurmasıyla beraber çökerse ben bu sitenin güvenilirliğinden şüphe ederim. ki şüphe etmek için daha objektif nedenler arıyorsanız: ssl sertifikası olmayan siteye kim güvenir amına koyayım!

  ayrıca https'den hiç bir bağlantı kabul etmiyor. hürriyet'in yapacağı iş bu kadar olurdu zaten. firefox'un da dediği gibi "beni buradan kurtar co!"

  edit: site sıçınca apar topar footer'deki hürriyet ve garanti logolarını kaldırdılar. şimdi bunlar gidip bir işletme ile fırsat anlaşması yaparken satış temsilcileri hangi yüzle "biz milyooor dolarlık hürriyet ve garanti'nin iştirakiyiiiizzz" diye ağdalı ağdalı konuşabilecek. o büyük isimlerle verilecek sahte güvenin içi nasıl doldurulabilecek?

  co'nun sıçtıklarını toplayacak eli faraşlı adamı ben de merak ediyorum.
 • bir hürriyet iştirakidir, yani aydın doğan'a aittir. buradan alışveriş yapacaklar bunu gözönünde bulundururlarsa daha iyi olur.
 • site surekli olarak cokup bir refresh'te 75 ipad bitebiliyorsa ben bu siteyi sevmem aga. hayallerimi yikti resmen. kendilerinden gelecek her turlu mail'i spam olarak isaretleyip, gmail yetkililerine surekli olarak bu site spam yolluyor demek gibi bir planim var.