• adam o kadar düzgün bir türkçeye sahip ki; o kadar güzel konuşuyor ki oturup tamamını izledim.

keşke trt'ye başvuruda bulunsaymış, kesinlikle işe girerdi.

bu arada zaman içinde kendisini bu kadar bozan zehir tacirlerine de buradan teessüflerimi arz ediyorum.
  • 1981 yılında eroinin kilosunun yaklaşık 800 dolar olduğunu öğrenmemizi sağlayan satıcıdır, eroin bile ucuzmuş lan eskiden.
  • (bkz: geldi efendim filhakika malımız kantara girdi)

cem yılmaz zamanında dalgasını geçmişti ama gerçekten varmış demek ki böyle adamlar. normalde uyuşturucu satıcısı "saflığımdan ve şoförlüğümden yararlanarak" dese bünyede "4 kere hacca gittik geldik aha dayıya sor" etkisi yaratır, siktir lan dersin. adam öyle bi' konuşuyor ki "yazık lan" dedim lan istemsizce. ne oldu acaba abiye, çok merak ettim şimdi.

eskinin eroin satıcısını bile özlemle izlemek nedir yalnız ya, ne hale gelmişiz amk.
  • bin yılın en düzgün uyuşturucu tedarikçisi.
    uyuşturucu alacak olsaydım şayet, kesinlikle bu adamdan alırdım dostlarım.
  • + mal geldi mi?

-geldi efendim.

+filhakika malımız kantara girdi. buna mukabil mallarımızın beher hacmindeki kokain miktarı ne olsa beğenirsiniz ?

hahahaasdfghjk.
  • trt arşiv'in tam bir malzeme deposu olduğunun kanıtı.
    daha 80'lerin 90'ların dandik tv şovlarını incelesek neler buluruz...
  • - 2.5 kilo ağırlığındaki eroinin kaç kişiyi zehirleyebileceğini biliyor musunuz?
    - tahminen 250 bin kişiyi zehirleyebilir.
    - siz eroin kullanıyor musunuz?
    - yok efendim ben kullanmıyorum.
  • harika bir video. adamın sorulara sanki çok normal bir şey soruluyormuş gibi düzgün, kibarca cevapları süper.

- bu kadar uyuşturucunun kaç kişiyi zehirleyebileceğini biliyor musunuz?
    - tahminen...250 bin kişiyi zehirleyebilirsiniz.
    - 250 bin kişiyi mi?
    - (ses azalarak) evet, 250 bin kişiyi zehirleye...bilirsin.
  • amk. o zamanın kürt eroin kaçakçısı bugünün herhangi bir izmirlisinden daha güzel türkçe konuşuyor .

sanırım sadece bir kere "şey" ve "falan" dedi.
    kppp'ye girse tama yakın türkçe yapar bu adam.
    ülkece, batısı doğusu gerisin geriye bir 50-60 yıl gitmişiz.
  • şaşırtıcı biçimde, siyasal islamın yozlaştırıcı etkisinin, eroinden binlerce kez güçlü olduğunu kanıtlayan görüntü.
hesabın var mı? giriş yap