şükela:  tümü | bugün
  • fethiye ölüdenizden başlayarak yapacağınız jeep safari turlarında uğradığınız buz gibi kaynak suları olan, o buz gibi su içerisinde 5 dakika kalabilene istediği bir içeceği hediye eden turistik bölge.
  • öneri üzerine saklıkentten sonra uğradığımız yerdi.sürekli akan su sesi bi yerden sonra sinir edici olabiliyormuş.barın etrafının akvaryum şeklinde olması ilgimi çekmişti.alabalıklar şov yapıyor ufacık alanda resmen.adamlar soğutucu kullanmıyolar zira suları zaten dondurucu derecedeydi.o kadar iddaalılar ki suda kaç dakika kalabileceğiniz üzerine size ücretsiz yemek teklifi sunuyolar.ortada bi yerde doktor balıklar diye sunulan doğal pedikür ve masaj yapıyor denen balıklar var.cam fanus içinde belirli bir süre mutualist bi ilişki yaşayabilirsiniz.buda bonus olsun.gitmişken benim yerime kiremitte mantar ve gözlemede yiyiverin
  • affedersiniz ama sikseler bir daha gitmem diyebileceğim yerler listesinde üst sıralarda yer alan bir yer. hele ki sıcaksa hava kanırtsalar gitmem. of neyse bok gibi ya. yok akan suymuş yok şuymuş buymuş. lan valla kroca bir turizm anlayışımız var milletçe. lan biraz kalite lan. biraz özen be. güzelim ülkemizi yarrrrrrak gibi işletmelere muhtaç eden mantık neyse işte ben o mantığı, ben o kafayı, ben o'nu...
  • saklıkent'e gidin, kanyonu dolaşın, serinleyin. ama asla bu rezil mekanın yakınından bile geçmeyi düşünmeyin. lezzetsiz, özensiz, kalitesiz yemeklerine istedikleri fahiş fiyatlar bir yana, tuvalete girenden bile para istemeleri dumurdan dumura sürüklemiştir! bir restoran müşterisinden nasıl tuvalet parası ister?!! eşi benzeri görülmemiş bu rezilliğe tanık olmamak için bile kapısından içeri girilmeyesi bir mekan yakapark. ve tekrar tekrar söylüyorum, lezzeti, kalitesi, hizmeti de koskocaman bir sıfır!