• salaktir bu hayvanlar yaz gecelerinde isleri gucleri yokmus gibi yapısırlar bakir tenlerimize salaktirlar cunku eer gece lambasini acarsaniz hepsi gece lambasinin isigina giderler sanki lambayi sokacaklar hayret bisi..
    insan ister istemez allahim bu yaratiklari yaratcagina onlarin atomlarindan 3 5 agac daa yapsaydin olmazmiydi demekten kendini alamaz...
  • (bkz: kokarca)
  • soktumu çok sakat bir şekilde sokan, "buramı birşey soktu ama sivrisinek gibi deil, çok kabardı, çok da acıyor" gibi söylemlerin işaret ettiği yaratık. sivrisinekten daha büyük olup, bacaklarını dört tarafa açmış şekilde durur, örümceği andırır. şu anda kolumda şişliği ve kaşımaya bağlı olarak yarası mevcuttur. göründüğü an infaz edilmesi farzdır.
  • marslıdırlar. dünyayı istila etmeye gelmişler, lakin nedense izmir yöresinden öteye yayılamamışlardır.
    (bkz: küçük yeşil adamlar)
  • kasintisi yuzunden 3 gundur uyuyamadigim lanet hayvan.kurukahvenin yakilmasi sayesinde uzak tutulabildikleri gozlenmistir.bir de sivrisinekleri kovmak icin prize takilan zimbirtilari iplemezler.
  • (bkz: sokarca)
  • genelde ahır , ağıl , hara gibi büyükbaş ve küçükbaş hayvanların bulunduğu yerleri severler .bu mahlukları kendinizden uzak tutmanın en doğal yolu sığla buhuru kullanmaktır.
  • izmir'de yaz gecelerini zehir eden yaratık. hayır hava sıcak vucüdu kapatacak bişeyler giyemiyorsun, çıplak olduğun zamanda rahat vermiyorlar.* görebilsen öldüreceksin ama o da yok. ancak soktukları zaman anlayabiliyorsunuz.*
  • tatarcık, tatarcık sineği, yakan olarak da bilinen şerefsiz hayvan... evi daha dün ilaçlatmama rağmen ölmemiş, beni çileden çıkartmak üzere olan canlı türü...

kısmetse ziraat ilacıyla dalıcam bugün kendisine...
  • ilaç milaç işlemez buna. sivrisinekten daha küçüktür. duvarda görürsün, elinin altındadır ama vurduktan sonra kaybolur. vurup vuramadığından emin olamazsın bir türlü.
    aynı zamanda zeki bir yaratık olduğuna inanıyorum. çok güzel gizler kendini. bembeyaz duvarda durmaz gider kenarlara köşelere saklanır. hatta şu anda monitörümün arkasında bir tane var, saklandığını sanıyor yaratık.

bu yaza kadar hiç rahatsız etmezdi beni. annem ağlar dururdu yakarcalar yüzünden. şimdi beni de rahatsız etmeye başladılar, geceleri 3 saat yatakta dönmeme sebep oluyorlar.

eğer ki sivrisinek mikrop ise, yakarca virüstür.
hesabın var mı? giriş yap