şükela:  tümü | bugün
  • winzipsiz başlık; yakın zamanda sınavlara anadan doğma girmek zorunda kalacağız gerçeği
    son 10 gün içerisinde birden fazla sınavlar oldu malûmunuz..
    adeta her sınav döneminde akıl tutulması ayarında gelen güncellemeler ve bunları ihlal eden hınzırlıkları falan.
    bi önceki sınavımda üzerimde sigara paketim+çakmağım+cüzdanım=çantam vardı ve bileklik küpe bilumum aksesuar falan.
    o sınava sadece cüzdanımla girebildim yukarıda saydığım diğer şeyleri (çanta da dahil) almadılar ne yapacağımı bilemedim emanet de veremezdim yanımda da kimse yoktu.
    velhasıl kelam üzerimdekileri çantaya basıp, çantayı da okul bahçesinin en ücra ağacının tepesine sotelemek zorunda kaldım öyle girebildim.
    bu dönem (dün-bugün) tecrübeli olarak çıktım yukarıda saydıklarımı yanıma almamıştım bir adet don-atlet+kapri+tişört+şapka+güneş gözlüğü+cüzdan+pet su vardı bu girişime de gözlük ve pet su takılmıştı gözlerimi büyüttüm pet suyu ve gözlüğü cebime koydum.
    hemen yanımda kadın polis bir kadının takılarını söküyordu çanta şeklindeki cüzdanını bırakmasını falan söylüyordu o da yalnızdı gerilmişti bayağı ve memurlara attığı şu çığlık beni yerin dibine gömdü adeta
    * !
  • ösym için kolaylık sağlamaktır. adamlar artık bizi kolay kolay...