şükela:  tümü | bugün
3 entry daha
  • nuri bilge ceylan

hayatımdaki tüm şansımı harcamış olabilirim. üstünde mavi colombia yağmurluğu, gözünde gözlüğü altında ise jean vardı. inanılmaz heyecanlandım. hiç rahatsız etmek istemedim ama etmek de istedim. itiraf ediyorum, rahatsız etmek istedim ya!! bir fotoğraf çekilmek isterdim. olmadı dostlarım. başka bahara.

elimde fotoğraf olmadığı için bu anımı kutsal kitaplara el basarak anlatıyorum. god damn it.

edit: ben kendisiyle tanışma fırsatı yakalamış olabilirim şu an. şok içerisindeyim. inanmam zaman aldı. bakalım olaylar nasıl gelişecek. tşk ekşi sözlük. gözlerim yaşlı.
  • rahmetli (bkz: müslüm gürses)
  • (bkz: kemal kılıçdaroğlu)

geçen sene kireçburnu'nda yapılan kitap fuarına kısa bir uğrayıp konuşma yapmıştı.
  • yıl 1993 annemle esenboğa dan almanya’ya gideceğiz. karşımızda rahmetli barış manço. yanağımı sıkmıştı, çocuktum o zamanlar annem konuşsana demişti de utanmıştım. keşke kocaman sarılabilseymişim be.
    huzur içinde uyusun ...
  • (bkz: michael ballack) amerikaya transferi gündemdeydi, konsoloslukta vize alma sirasinda 3-4 kisi arkamdaydi.
  • (bkz: azizname) oyunu çıkışında (bkz: emre altuğ) ile çarpışmışlığım var.

t: emre altuğ ile yaşadığım anı ifşaladığım başlık.
  • işim gereği yüz yüze konuştuğum, görüştüğüm ünlülerin sayısını hatırlamıyorum. türk olanların neredeyse tamamıdır, iş dünyasının ünlüleri de dahil.
    ama görüştüğüm dönem bağlamında tüm dünyada ünlü olan, aklıma gelen ilk 3 isim
    (bkz: shakira)
    (bkz: pamela anderson)
    (bkz: elizabeth hurley)
  • bir de kurtlar vadisi ırak oyuncularının hemen hemen hepsi. dizi çekimleri memleketimde olmuştu. set olarak kullanılan sabun fabrikasının sahibi babamın arkadaşıydı. 5. sınıfa gidiyordum, babam elimi tutup götürmüştü etkinlik olaraktan. yanlış anlaşılmasın. kendisi hiçbir zaman bir kv izleyici olmadı. hep festival ve tarih filmleri izlerdik.mafya ve derin devlet bıdı bıdıları yoktu evdeki ekranda.

recepciğimi de gördük. ato congresium’daki fazıl say konserinde iki sıra arkasında oturuyordum. 5. sınıfta değildim maalesef. gördüklerimi net şekilde hatırlıyorum. emine fıstık yeşili eşarp takmıştı. el ele geldiler. aşktan soğuduk.
  • (bkz: şener şen)

osmanbey'de yürüyüş yaparken gördüm iki kez. şapkayı eşofmanı gözlüğü çekmişti ikisinde de. belli ki tanınmamak istiyordu. o kadar filmini izleyip tanımama ihtimalim yok tabi kara çarşafla bile gördük adamı :)

edit: ilyas salman ın da evine gidip lise dergisi için röportaj yapmıştım. dünyanın en alçak gönüllü ve mütevazı adamı, kapıya kadar uğurlayıp ben gidene kadar kapıyı kapatmamıştı.
  • (bkz: zerrin tekindor)

kampüsteki tiyatronun bitiminde aracına geçerken görmüştüm.
1169 entry daha