şükela:  tümü | bugün
  • türk kızlarının uğruna dünyaları yaktığı erkek tipidir.
  • bir türk kızı olarak küçümsediğim, bazen de faydalanıp ego tatmini sağladığım erkektir. öyle dünyalar falan yanmıyor yani.
  • dünya ahiret bacımdır, allah sahibine bagislasindir.
  • ölsün.
  • üniversitedeyken bir arkadaşım vardı. adam harbiden çok ama çok yakışıklıydı. konuşmadığı ve gülmediği zamanlar bütün kızlar aşıktı ona. sonrasında defosu ortaya çıkıyordu.
  • bunlardan biriyle flört ediyorum suan ve dünyada bundan daha kötü çok az şey var. ben bitirebilmek konusunda basarılı degilim keske o gitse allahım lütfen biseyler yap. ya hem neden allahım ya neden. bu insanların yakışıklılık skillini fulleyip zekadan kültürden kısmak nasıl bir sınav. yakışıklı olmayan ama kültürlü erkeklere hasret kaldık.
  • kültürlü ama yakışıksız erkek olarak bu karakterlerin zıttı mıyım bilemiyorum ama büyük ihtimalle yalnız ölcem, insanlar hep fiziksel özelliklere önem veriyor. dert yansalar bile bir güzeli bırakıp diğeriyle ilgilenmeye başlıyor. neden? içgüdüsel olarak bu kişiden çocuk yapsam daha sağlıklı olur düşüncesi genlerimize işlemiş sanırım. kısacası doğal seleksiyona uğrayacağız ve gelecekte hep fiziksel olarak iyi insanlar var olacak. en azından o zaman sırf güzelliği için birileri parayı götüremeyecek. (polyanna moduna ne zaman büründüm ben )
  • hem yakışıklı hem kültürlü olan şahsımı zerre içine almayan tanım. evet megalomanım.
  • çoğu kadının, evlilik yaşları gelene kadar, kültürsüzlüğünü görmezden geldiği erkektir
  • her daim gideri olan erkektir.

ister kullan at takılın, ister lazım olduğunda bulunsun deyin. her durumda etrafta olması istenen adamlardır. çoğu kültürsüzlüğünün farkına varabilecek seviyede olmadığından gönlünü almak da kolaydır böylesinin. varlığı mutlu edendir.