şükela:  tümü | bugün
 • türk kızlarının uğruna dünyaları yaktığı erkek tipidir.
 • bir türk kızı olarak küçümsediğim, bazen de faydalanıp ego tatmini sağladığım erkektir. öyle dünyalar falan yanmıyor yani.
 • dünya ahiret bacımdır, allah sahibine bagislasindir.
 • ölsün.
 • üniversitedeyken bir arkadaşım vardı. adam harbiden çok ama çok yakışıklıydı. konuşmadığı ve gülmediği zamanlar bütün kızlar aşıktı ona. sonrasında defosu ortaya çıkıyordu.
 • kültürlü ama yakışıksız erkek olarak bu karakterlerin zıttı mıyım bilemiyorum ama büyük ihtimalle yalnız ölcem, insanlar hep fiziksel özelliklere önem veriyor. dert yansalar bile bir güzeli bırakıp diğeriyle ilgilenmeye başlıyor. neden? içgüdüsel olarak bu kişiden çocuk yapsam daha sağlıklı olur düşüncesi genlerimize işlemiş sanırım. kısacası doğal seleksiyona uğrayacağız ve gelecekte hep fiziksel olarak iyi insanlar var olacak. en azından o zaman sırf güzelliği için birileri parayı götüremeyecek. (polyanna moduna ne zaman büründüm ben )
 • hem yakışıklı hem kültürlü olan şahsımı zerre içine almayan tanım. evet megalomanım.
 • her daim gideri olan erkektir.

  ister kullan at takılın, ister lazım olduğunda bulunsun deyin. her durumda etrafta olması istenen adamlardır. çoğu kültürsüzlüğünün farkına varabilecek seviyede olmadığından gönlünü almak da kolaydır böylesinin. varlığı mutlu edendir.
 • kültürlü ya da kültürsüz kadınların ekseriyeti tarafından ilgi görüp tercih edilen erkektir. kültürsüzlüğün seviyesine göre yakışıklılığın hatrına idare edilebilir. ilişkide karşı taraftan beklenti nedir ona bakmak lazım. böyle erkekleri tercih eden kadınlar genelde diğer kadınlara nispet yapmak ve sevişmek için birlikte oluyorlar. sevişmedikleri zaman erkekle beraberken vakit sıkıcı geçiyor olmalı. gerçi kadın da erkeğin dengiyse sorun olmaz heralde. açıkçası bir erkek olarak benden daha az kültürel bilgiye sahip kadınlarla sevgili olmak bir yana dursun arkadaşlığımı bile sınırlıyorum. çünkü onlarla sohbet etmeye çalışmak bir noktadan sonra ızdıraba dönüşüyor.
 • kısa vadede tamam ama uzun vadede çekilmezdir, sadece erkekler için değil kadınlar için de böyle.
  belli bir süreden sonra konuşacak hiçbir şey bulamazsınız bunlarla. kültürsüz insanlar kendi çocuklarına da kültürsüzlük aşılarlar. çocuklar da büyüme çağında anne babayı örnek aldığından kültürsüz bir birey olarak yetişir.
  bir insanın çirkinliği giyimiyle, kuşamıyla, inceliğiyle ya da zekasıyla göz ardı edilebilir ancak kültürsüzlüğü edilemez, edilmemeli.

  edit: ayrıca olayı yalnızca pompadan ibaret olduğunu sanan insanları da gördüğümüz başlık. kendinize seks kölesi mi alıyorsunuz anlamadık o olayı. pompa mı arıyormuşmuş yoksa konuşacak arkadaş mı. sen sevgilinle hayat boyu sadece cinsel organını paylaş bizce sıkıntı yok.
  kültür pompa ruhuna aykırıymışmış. *