şükela:  tümü | bugün
  • erkek yakışıklı ama şişman bir erkek olabilir.
    kız şişman ama güzel bir kız olabilir.

amaaannn bize ne lan sevmiş de birbirlerine veresileri gelmiş olabilir, ukte doldurmak ne zormuş lan:)
  • (bkz: chubby lover)
  • kız insan olduğundan olabilir. yoksa zayıfım , güzelim diye gezen ancak insan olmayan bir çok kız var memlekette ve fiziksel güzelik alttaki mahlukatı gizleyemiyor kolay kolay. kendisi de insan olan adam fiziği güzel ama alttan çirkinliği ve çirkefliği sırıtan kızı mı tercih etsin yoksa normal kilosunun üstünde ama güzelliği bakışlarından bile belli olan kızı mı. şişman kız kilo verebilir ama dışı güzel kendisi karaktersiz olan kız ne yapacak. kilo vermek 3-5 aylık iş , karakter kazanıp insan olmak bir ömür alır. neyse siz güzel olanı tercih edin ben karakteri güzel olanı tercih ediyorum zayıf ta olsa kilolu da olsa.
  • sevgili olma önkoşulunu güzel olmak olarak gören dangozlara tokat gibi çarpan durumdur. şişman ve çirkin kızlarla da sevgili olunabilir.
  • yakışıklı erkeğin bazı hemcinslerinin aksine dış görünüşe değil iç güzelliğine baktığının göstergesidir. güzel olsun da idiot olsa da olur mantığını gütmemekte, kalbimizde yer etmektedir. kaldı ki şişman kızlar da güzeldir, güzellik illa manken gibi olmak demek değildir.
  • göz görüp gönül sevdikten sonra üçüncü tekil ve çoğul şahısarı pek ırgalamaması gereken olgu.
  • kendimden biliyorum, gayet leziz bir şekilde olabiliyor.

edit: lan ya da olmuyor mu? ben mi yakışıklı değilim acaba? allah allah.

edit+: olm belki de sevdiceğim şişman değildir? bilemedim şimdi.

edit++: nasıl bir ilişki lan bu böyle?

edit+++: aslında sevdiceğim dünya güzelidir de ben bi' sike benzemiyorumdur. canım ya.
  • aşkın hikmetidir heralde. ya ne olacağıdı!?...

ancak ilişkide tutku ve ihtiras bir parça eksik kalabilir. zira bu duyguları doyurmak için görsellik gerekmektedir... bu sebepten bu ilişkide hiçbir zaman tam olarak tatmin olamayacaktır esas oğlanımız. hele zaman geçtikçe o kilolar daha da batacak gözüne benden söylemesi...

velhasıl adamın "tatmin listesi"nde öncelikli sıranın ne olduğunuda bilmek lazım tabi. ancak ben sanmıyorum ki ruh güzelliği, şefkat, sevgi, vapurlar falan... neyse.

zamanın ötesinden gelen düdüt: ah tombiş kızım! bana kızacağına azcık poponu kaldırsan, spor yapsan kurtulsan o kilolardan olmaz mı a evlatcım!?... neyse.