şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: teşekkür ederim)

sen de çok güzel değilsin ama bir kaç gecelik giderin var.
  • "zeki ama çalışmıyor" diyen öğretmen gibi bir alt metni olan söz
  • bunu diyen kadından koşarak uzaklaşın. koşarak.
  • meali:

tipini siktiğim. moralim bozuk olduğunda hem tipin hem de yaptığın şaklabanlıklarla biraz gülebiliyorum. yoksa çekilecek çile değilsin.
  • "sana vermem, 'sevgilim' diye yanımda dolaştırmam ama beni eğlendirmek için yaptığın şebekliklere de hayır demem" şeklinde gizli bir anlam da taşıyabilecek cümle...
  • ortam şebeği olabilirsin ancak demenin kırmadan söyleneni. söz konusu şahsın kıvırcık ve iri olması kuvvetle muhtemel. gülüşün güzel demiş birisi, otuz iki diş sırıtış default.
  • "hiç bana yavşama yüzüne bile bakmam, ama arkadaşım olarak yaninda takılabilirsin" anlamı olan, uzun vadede taşak malzemesi olacağınıza işaret eden cümle.

ha tabi paranız varsa bunu duymanız bir şeyi değiştirmez, para ile istediğiniz insanı satın alabilirsiniz sonuçta. ama hem paranız hem de tipiniz yoksa bence hiç kimseyi sevmeyi bile düşünmeyin. gidin kedi köpek falan alın onu sevin en azından onlar para için satmaz sizi.
  • bir erkeğe "ananı sikeyim" desen daha az etki yaratır. bu sözün anlamı şudur:

- zayıf bir gen havuzuna sahip olduğun için seninle çiftleşmemeye karar verdim. gerçek bir erkek değilsin yani. ama, yine de yedekte dur, benim şebeğim ol; beni eğlendir.

içinde yaşadığınız o çürümüş ilişkiler bataklığında hepinize bol şans diliyorum.
  • bu sözü duyunca kıymetinizi bilecek bir başkasına yönelin hemen.